Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

SEC, ICO’ları Engellemeyi Değil, Kötü Amaçlı Reklamları Durdurmak İstiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » SEC, ICO’ları Engellemeyi Değil, Kötü Amaçlı Reklamları Durdurmak İstiyor
SEC, ICO’ları Engellemeyi Değil, Kötü Amaçlı Reklamları Durdurmak İstiyor

© Reuters.  © Reuters.

Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) kripto paralar kadar ICO’lar ile ilgili de bir takım kararlar alıyor ve aldığı bu kararlar ülke yönetimi ile bağımsız olabiliyor. Başkan Donald J. Trump yönetimi kripto paralar ve ICO’lar konsunda tüm yetkinin Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) üzerinde olduğunu biliyor ve bu konuda resmi açıklamalarında kripto paralara değinmiyor bile. Başkan Trump yönetiminin ekonomi yetkilileri ise ICO’ların ABD’de yasal olarak projelendirilebilmesi için bir takım gereksinimlere ihtiyaç olduğunu ve SEC tarafından yapılacak yasal düzenlemelerin olmadan ICO’ların güvenilir olmayacağını düşünüyor.

SEC, ICO Reklamına Önlem Aldı
ICO reklamları konusunda sert önlemler alan Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bu yönü ile kripto paralar hakkında da gelecekte önlemler alabilecek olduğunu hissettirdi. Bir süre önce SEC yönetimine ICO’lar konusunda tepkiler gelmiş ve bu tepkiler çoğu zaman, SEC tarafından alınmayan ICO önlemleri dolayısı ile ülkede ICO projelerinin hızla artmaya devam etmesinden dolayı olduğu belirtilmişti.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

SEC, ICO’ları Engellemeyi Değil, Kötü Amaçlı Reklamları Durdurmak İstiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Winklevoss İkizleri, Gemini Borsası’nın 2019 Yılı Planlarından Umutlu Ethereum’un Değeri 100 Doların Altına Düştü – Piyasadan 63 Milyar Dolar Silindi NEO Kurucusu: Ethereum, Bitcoin’in Tahtını Devralabilir Ünlü Geliştirici: Sektörün Tek Bir Kripto Para Tarafından Domine Edilmesine İmkan Yok Sıcak Gelişme: Trump, Allison Herren Lee’yi SEC üyesi olarak atadı! Barry Silbert: Bu Yükseliş, Diğerlerinden Çok Daha Farklı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır