Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

BitMEX Eski Hong Kong Regülatörünü Bünyesine Kattı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » BitMEX Eski Hong Kong Regülatörünü Bünyesine Kattı!
BitMEX Eski Hong Kong Regülatörünü Bünyesine Kattı!Piyasa hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan BitMEX, Hong Kong Exchanges and Clearing Limited (HKEX) düzenleyici kurumunun yöneticilerinden olan Angelina Kwan’ı bünyesine kattı. Daha önce çalıştığı düzenleyici kurumlarda borsaları uyum konusunda denetleyen Kwan, bu sefer borsalardaki yasalara uyumu düzenleyicilere kanıtlayacak.

24 Yıllık Tecrübe 
Hong Kong içerisindeki merkezde bulunacak olan Kwan, dünya çapında bir çok düzenleyici ile çalışmanın, ”düzenleyiciler ile yapıcı bir diyalog” kurulmasını yardım edeceğini umduğunu aktardı.

Çin ve Güney Kore geçtiğimiz yıl içerisinde kripto para satışlarını yasaklamış olmasına rağmen, Hong Kong’tan bir kaç sinyal gelse de herhangi bir tam kapsamlı yasak konulmamıştı. Şehrin yatırım konusundaki yetkililerinden olan Norman Chan Tak-lam geçtiğimiz ay kripto para birimi ticaretinin çok fazla risk barındırdığını söylemiş ve kripto para piyasasındaki sahtekarlık ve manipülasyona karşı uyarmıştı.

BitMEX CEO’su Arthur Hayes ise Angeline Kwan hakkında şunları ifade etti:

”Bence Angelina’nın bize katılma kararı alması, küresel piyasaların hızla büyüyen kripto-koin alanına yöneldiğinin bir işaretidir. Angelina’nın düzenleme, trading platformları, iş geliştirme, yeniden yapılandırma ile yatırımcı ve hisse sahibi ilişkileri biz ana akım kabule ve daha geniş bir topluluğa uzandıkça bizim için hayati ve merkezi olacaktır.”

Hong Kong Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonunda sekiz yılını harcamış olan Kwan, toplamda Asya ve ABD içerisinde finansal ürünlere yönelik 24 yıllık tecrübeye sahip.

BitMEX Eski Hong Kong Regülatörünü Bünyesine Kattı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

BitMEX Eski Hong Kong Regülatörünü Bünyesine Kattı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Geleneksel Piyasalardan Kripto Paraya %1 Fon Aksa BTC Fiyatı Kaç Dolar Olur? Roger: Kendimizi Savunmak İçin Milyonlarca Dolar Harcayacağız! Ethereum Vakfı’nın zirvede 70,000 ETH sattığı ortaya çıktı Güney Kore’nin Dev Şirketi Yerel Kripto Para Geliştiriyor Ethereum Vakfı’ndan topluluğu sarsan tutuklamaya ilişkin açıklama Küresel piyasaların ateşi, Bitcoin’i ve Bitcoin’de yükselişe oynayanları vurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır