Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitmex CEO’sundan Bir Tahmin Daha: BTC 2000 Dolara Kadar Düşebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitmex CEO’sundan Bir Tahmin Daha: BTC 2000 Dolara Kadar Düşebilir
Bitmex CEO’sundan Bir Tahmin Daha: BTC 2000 Dolara Kadar DüşebilirAyı piyasasının 18 ay boyunca sürebileceğini iddia etmesi ile kripto para piyasalarında gündeme gelen Bitcoin margin trading platformu BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes, bir açıklama daha yaptı. Hayes, bu sefer de BTC’nin 2 bin dolara düşebileceğini iddia etti.

Hayes, daha geçtiğimiz günlerde ayı piyasasının uzunca bir süre sürebileceğini ifade ederek bir nevi tepkileri üzerine çekmişti. Bazı kişiler, Hayes’in bunu kasıtlı olarak yaptığını ve piyasayı manipüle ettiğini ifade ederken, bundan bir süre önce Bitcoin’in 2018’i 50 bin dolar seviyelerinde kapatacağını söyleyen başarılı yönetici şimdi ise bunun tam tersi yönünde bir açıklama yaparak Bitcoin’in daha fazla değer kaybedeceğini ön gördüğünü ifade ediyor.

Hayes, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Grafiğe baktığımda genel kanının aksine ben ciddi bir düşüş olacağını ön görüyorum. 2 bin dolar seviyeleri bana kalırsa son derece mümkün. Ancak ondan sonra ne olacağını kestirmek güç. Ayrıca yine birçok kripto para takipçisi ve analizcsiinden farklı olarak ben volalite düşüşünün hiç de iyiye işaret olduğunu düşünmüyoırum. Bence bu tehlikeli bir durum. Bitcoin’in daha fazla kişi tarafından bilinmesini sağlamak için volalite gerekiyor ve bunun kaybolması bence hiç de iyiye delalet bir şey değil.”

Daha önce 50 bin dolar tahmininden ise hiçbir şekilde bahsetmeyen Hayes’in bu yorumları, sosyal medyada ‘Bu adam piyasanın durumuna göre işine geleni söylüyor’ tarzında yorumların da yapılmasına yol açtı.

Bitmex CEO’sundan Bir Tahmin Daha: BTC 2000 Dolara Kadar Düşebilir isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitmex CEO’sundan Bir Tahmin Daha: BTC 2000 Dolara Kadar Düşebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Şili’deki Mahkeme Kripto Para Borsalarının Lehine Bir Karar Aldı Tecrübeli analist: Bitcoin’i daha karanlık günler bekliyor Bitcoin Madenciliği Global Yıllık Enerji Tüketiminin Binde 22’sine Denk Gelen Bir Enerji Tüketiyor Yine altcoin delisti! Bir Bitcoin borsası daha 4 altcoin’i liste dışı ediyor Telegram’ın Kripto Parası Gram’ın Satış Fiyatı Belli Oldu! “Avrupa Merkez Bankası’nın politikası, Bitcoin’e roket yakıtı olacak”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır