Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bithumb listelemesi hangi 2 coinde ciddi yükselişe neden oldu?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bithumb listelemesi hangi 2 coinde ciddi yükselişe neden oldu?
Bithumb listelemesi hangi 2 coinde ciddi yükselişe neden oldu?

© Reuters.  © Reuters.

Bithumb listelemesi sonrasında ayı piyasasının ağırlığına rağmen iki kripto parada pozitif bir hareketlenme ve yükseliş görüldü. Stellar Lumens ve ve Odyssey bugün Güney Kore’nin en büyük borsalarından Bithumb’da listelendi.

Bithumb listelemesi sonrası artış

Stellar Lumens(XLM) ve Odyssey (OCN) bugün Güney Kore’nin en büyük borsalarından Bithumb’da listelenmesi sonrasında sırayla %8 ve %3 yükseliş görüldü. Borsa bu iki kripto parayı Güney Kore resmi parası Won ikilisi olarak listeledi. Bithumb listelemesi Güney Kore saatiyle saat 08.00’da gerçekleşti.

Listeleme sonrasında özellikle Stellar Lumens’de ciddi bir hareketlilik sonrasında coin 0,24 Dolar’a kadar çıkış yaparak %8,47’lik bir artış göstermiş oldu. XLM Binance’da da toplam 121,7 milyon Dolarlık bir işlem hacmi gerçekleştirdi. Böylece toplam hacmin %37’si Binance da gerçekleşti. Güney Kore borsası Upbit toplam hacmin %16 ile hacim olarak ikinci sırada yer aldı.

Stellar Lumens pozitif seyir izliyorŞu anda Stellar Lumens kripto para piyasasında 5. sırada bulunuyor ve toplam 4,6 milyar Dolar pazar payına sahip. Stellar dışında listelenen ikinci kripto para olan Odyssey’de de benzer bir hareketlilik görülse de kısa sürede durağanlaştı. OCN ise şu anda 36,4 milyon Dolar piyasa değeri ile kripto para pazarında 121. sırada bulunuyor.

Bithumb daha önce Haziran ayında yaşadığı hack saldırısı ile gündeme gelmişti. Borsa tüm olumsuzluklara rağmen faaliyetlerini sürdürmüştü. Bugün de halen dünyanın en büyük borsalarından biri konumunda bulunan borsa dün itibariyle 1,9 milyar Dolar toplam ticari hacim çevirmişti. Borsa yakın zamanda Stellar tabanlı bir merkeziyetsiz borsayı da faaliyete almıştı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bithumb listelemesi hangi 2 coinde ciddi yükselişe neden oldu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analist: Nvidia, Kripto’dan Kazandığı Rakamlar Konusunda Yalan Söylüyor New York Federal Rezerv Bankası: Kripto Paralar Yakın veya Orta Vadede Dolara Rakip Olmayacak! Binance Futures’ın Bitcoin işlem hacmi rekor kırdı ”ABD Kripto Paraları Engelleyemez” Demeyin! Trader Konuştu: Gmail Hesabım Bile Kapandı! Piyasalar kızıla boyanmışken Ripple ve Stellar neden farklı hareket ediyor? ‘Kripto Vadisi’ Birliği Başkanı: İsviçre Blockchain Yatırımcılarına ‘Açık’ ve Onlar İçin ‘Kolay’ Olmalı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır