Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitfinex, Yeni Özellikleri Platforma Ekledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitfinex, Yeni Özellikleri Platforma Ekledi
Bitfinex, Yeni Özellikleri Platforma EklediKripto para piyasalarının en bilinen borsalarından birisi olan Bitfinex, kullanıcıların beğenisine yeni araçlar sunulduğunu açıkladı. Kullanıcıların ellerindeki opsiyonları arttırmak ve onlara daha fazla kontrol vermek amacıyla yapıldığı ifade edilen iyileştirmeler şu şekilde tanıtıldı:

”Kurumsal yatırımcılar ve profesyonel traderler bu sektöre girmeye başladıkça, Bitfinex olarak çeşitli eklemeler yapmayı ve platformu daha iyi bir şekilde nasıl kullandırabiliriz sorusunun cevabını aramaya başladık. Global kripto para kullanımı arttıkça ve kripto paralar daha bilinir oldukça, biz de platform olarak yaşanan değişimleri takip edip gerekli değişiklikleri yapmak istiyoruz. Bu sunacağımız yeni özellikler de, şirketimizin bu yönde edindiği misyonun ve vizyonun bir parçası olacak.”

Bu yeni düzenlemeler ile birlikte Bitfinex’in kullanıcılarına offline olarak aktivite takibi yaptırması bekleniyor. Hesaplarının veri toplanması ve analizi için artık Bitfine kullanıcılarının internet bağlantısına gerek duymayacağı belirtilirken, site üzerindeki ara yüzde ve uygulamada da çeşitli değişiklikler yapılacağı ifade edildi.

Bitfinex’in yaptığı bu hamleler ile birlikte, kripto para piyasalarında borsaların kendini yenileme çalışmaları da yeni bir boyut kazanmış oldu. Tether ile bağlantısı sebebiyle sıkça sorgulanan borsanın bu son hamlesi, otoritelerce de oldukça başarılı bulundu. Talep arttıkça, borsaların da bu talebi karşılama durumunda olduğunu ifade eden yetkililer, gereken tedbirleri alacaklarını da hemen her fırsatta dile getiriyor. Bitfinex’in bu son hamlesi de, bu doğrultuda atılmış bir adım olarak görülebilir.

Bitfinex, Yeni Özellikleri Platforma Ekledi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitfinex, Yeni Özellikleri Platforma Ekledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin fiyatı 10 bin doların altında! İşte analistlerin yeni tahminleri Tayland Borsası: Kripto Para Lisansı İçin Başvuruda Bulunduk! Bitcoin’deki düşüş fiyat boşluğunu doldurdu – Yükseliş işareti olabilir mi? Bitcoin 4.000 Doları Gözlüyor; Quadriga’nın Cold Wallet’ları Boş Bulundu Atlantis İsimli Hard Fork, Ethereum Classic’i Şahlandırdı! Binance araştırdı: Yarılanma, Litecoin’i nasıl etkileyecek?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır