Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitfinex Planlanan Güncellemeyi Tamamladı – Kullanıcılar ise Hala ‘Pump’ Bekliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitfinex Planlanan Güncellemeyi Tamamladı – Kullanıcılar ise Hala ‘Pump’ Bekliyor
Bitfinex Planlanan Güncellemeyi Tamamladı – Kullanıcılar ise Hala ‘Pump’ BekliyorDünyanın en büyük sekizinci kripto para borsası Bitfinex, dün kendi resmi Twitter hesabından yaptığı bir duyuru ile 4 Ekim tarihinde belirli saatler arasında güncelleme yapacağını ve söz konusu güncellemenin iki saat süreceğini aktarmıştı. Yapılan resmi açıklamaya göre borsanın kapalı olma sebebi devam eden alt yapı çalışmaları olsa da, borsa olası DDOS saldırılarına veya buna benzer olaylara mahal vermemek için güncellemenin tam saatini açıklamamış ve güncellemeden yarım saat önce açıklanacağını vurgulamıştı.

Türkiye saatine göre sabah 09:00 ile akşam 21:00 arasında olacağı belirtilen güncelleme, basın saatine göre 3 saat önce başlatıldı ve yaklaşık 20 dakika önce tamamlandı.

Yaklaşık 20 dakika önce yapılan bir açıklamada ise borsadaki bütün işlevlerin yeniden kullanıma sunulduğu duyuruldu ama görünüşe göre bazı kullanıcıların ‘pump’ umudu hala devam ediyor. Geçtiğimiz sene yaşanan Bitfinex güncellemesi sonrası BTC fiyatının ciddi bir artış göstermiş olması, piyasadaki bir çok kişiyi ”acaba yine olur mu?” düşünce yapısına sokmuş olsa da, CoinMarketCap verilerine göre ne BTC ne de diğer kripto para birimlerinin fiyatlarında ciddi bir değişim yaşanmadı.

Bitfinex Planlanan Güncellemeyi Tamamladı – Kullanıcılar ise Hala ‘Pump’ Bekliyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitfinex Planlanan Güncellemeyi Tamamladı – Kullanıcılar ise Hala ‘Pump’ Bekliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

“Son Bitcoin’i çıkaran kimse olmayacak” Binance Borsasında yaklaşık yarım milyon adet Bitcoin hareketi yaşandı Bitcoin geri dönüş mücadelesi veriyor. Güney Kore’nin En Eski Bankası Blockchain Platformu Geliştirdi Winklevoss Kardeşlerin Stabil Kripto Parasının İlk Listeleneceği Borsa Belli Oldu TRON ECP ile geleceği inşa ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır