Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Pekin STO Token Dağıtımı Yapanları Uyardı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Pekin STO Token Dağıtımı Yapanları Uyardı
Pekin STO Token Dağıtımı Yapanları Uyardı

© Reuters.  © Reuters.

Çin‘in Başkenti Pekin’in finansal regülatörü yöneticisi Huo Xuewen, Çin’de kripto paraların yasal olarak korunmadığını ve yasal olarak belirli bir seviyede olmadığını belirterek, ülke vatandaşlarının STO tokenleri dağıtmasını ve bunların reklamlarını yapmasını önermediklerini, başkanlığı kapsamında yasal olarak bir takım uyarılar göndermeye başlayacak olduğunu açıkladı. Kripto paralar konusunda daha önce birçok kez farklı uyarılarda bulunan Pekin yönetiminin üst düzey isimleri, yaptıkları uyarılarda ICO’ların yasak olduğunu STO tokenleri konusunda dikkatli hareket etmek gerektiğini ve kripto paraların çok riskli olduğunu açıklamıştı.

Pekin yönetiminden yapılan yasal açıklamalarda, kripto paralar hakkında yasal önlemler alınmadığı, ICO’lar hakkında ise geçerli tek yasanın ”yasak” olduğu yönündeki yasa olduğunu açıklamıştı.

Pekin İstediğini Yapıyor, Vatandaşlar Tam Tersini
Pekin yönetiminin istediği kararları aldığını ancak Çinlilerin istedikleri şekilde davrandıklarını belirten sosyal medyadaki Çinli yatırımcılar, yönetimin kendilerini takip etmeye yönelik adımları kadar, bu açıklamaları ve yasakların saçma olduğunu, vatandaşları engellemenin Pekin için mümkün olamayacak olduğunu düşünüyor. Bunun nedenini ise özgür olma yolunu seçen ve kendi haklarını korumak isteyen Çin vatandaşlarının sayısının milyonlarca olması.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Pekin STO Token Dağıtımı Yapanları Uyardı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin hakimiyeti 8 ayın en düşüğünde: Altcoin sezonu geldi mi? 2015’ten Bu Yana Bir İlk Yaşanıyor! Bitcoin’de Hedef 8.400 Dolar Olabilir Quoine CEO’su: Bitcoin, 2019’un sonuna kadar en yüksek seviyesini aşacak Initial Exchange Offering (IEO) Nedir? İşte Tüm Detaylar… İddia: Venezuela Emeklilik Maaşlarını Zorla Petro’ya Çeviriyor ABD’li Kripto Para Kullanıcısına 2 Yıl Hapis Cezası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır