Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasası Çok Sert Düşüş Yaşadı! Ethereum ve Litecoin Yine En Çok Kayıp Verenler Arasında

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasası Çok Sert Düşüş Yaşadı! Ethereum ve Litecoin Yine En Çok Kayıp Verenler Arasında
Kripto Para Piyasası Çok Sert Düşüş Yaşadı! Ethereum ve Litecoin Yine En Çok Kayıp Verenler ArasındaKripto para piyasaları 17 Eylül gün içi saatlerde hafif hafif düşüşler yaşamış olsa da, çoğu kişi bir gecede piyasanın yine kıpkırmızı bir hal alacağını tahmin edemezdi. 17 Eylül’ü 18 Eylül‘e bağlayan gece, Bitcoin‘in 200 dolar kaybetmesi ile başlayan düşüş, neredeyse bütün alt koinleri etkisi altına aldı.

CoinMarketCap üzerindeki verilerden yola çıkarak, basın saatine göre toplam piyasa hacmine göre ilk 100 arasında yer alan kripto para birimlerinin 95’i düşüş yaşamakta. Top 20 içerisinde yer alan alt koinlerin büyük bir çoğunluğu da %10 ve üzeri değer kaybı yaşadı.

Bitcoin geçtiğimiz 24 saat içerisinde %3.68’lik bir kayıp yaşarken, basın saatine göre 6,271 dolardan işlem görmekte. Geçtiğimiz hafta en çok değer kaybı yaşayıp daha sonra tekrar toparlanan Ethereum ise, %11.45’lik düşüş ile topluluk üyelerini tekrar şoke etti. Ethereum’un basın saatine göre birim fiyatı 196,13 dolar.

Çok yakında piyasaya xRapid ürününü sürmeyi planlayan Ripple‘ın XRP‘si ise, top 10 arasında en az düşüş yaşayan alt koinlerden bir tanesi. XRP son 24 saat içerisinde %3.17’lik düşüş ile geceyi ufak sıyrıklarla atlattı.

En çok kayıp yaşayanlardan olan EOS ise, %11’in üzerinde değer kaybı ve 4,82’lik birim fiyat ile, Litecoin‘in hem sıralama açısından hem de düşüş açısından bir üzerinde yer almakta. Ethereum gibi son zamanların en düşük seviyesine gerileyen Litecoin de, %10,47’lik düşüş ile basın saatine göre 51 dolardan işlem görmekte.

Kripto Para Piyasası Çok Sert Düşüş Yaşadı! Ethereum ve Litecoin Yine En Çok Kayıp Verenler Arasında isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasası Çok Sert Düşüş Yaşadı! Ethereum ve Litecoin Yine En Çok Kayıp Verenler Arasında - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple Sadece Bir Günde, Bitcoin’in Toplam Piyasa Hacmi Kadar Değer Kaybetti! Son Dakika: Bitcoin ETF Teklifi Geri Çekildi 7.5 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin Çalındı Opera, iOS için Kripto Para Cüzdanlı Tarayıcısını Başlattı Mevcut Piyasa Şartları, Rus Madencileri Cihazlarını Satmaya Zorluyor BitMEX CEO’su: Bitcoin (BTC) Fiyatı Önce 10.000, Sonra 50.000 Dolara Ulaşacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır