Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’in, Kriptoların Geniş Çaplı Noel Toparlanmasında Haftalık Kazancı %20

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’in, Kriptoların Geniş Çaplı Noel Toparlanmasında Haftalık Kazancı %20
Bitcoin’in, Kriptoların Geniş Çaplı Noel Toparlanmasında Haftalık Kazancı %20


Investing.com – Kripto para fiyatları Cuma günü yükselmeye devam etti. ABD piyasalarından çekinen yatırımcılar, hissedarları kıskandıracak bir Noel toparlanması yaşayan dijital varlıklara ilgi duydu.

Bitcoin %7,2 yükselerek, son yedi gün boyunca elde ettiği gelirleri %23’e çıkardı ve 4.002,00 dolardan işlem gördü.

Ethereum, %11,4 artışla 114,07 dolar olurken, Litecoin %6,1 kazançla 31,49 dolardan işlem gördü. XRP %4,0 değer kazandı ve 0,37142 dolara yükselerek yedi günlük %25 artış elde etti.

Yapay dövizler önceki haftalarda dramatik düşüşler yaşadı. Düzenleyici incelemeleri ve volatilite, yatırımcıların endişesi olsa da, yapay para bu hafta güçlü bir geri dönüş yaptı.

Toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi Pazar günkü 104 milyar dolara kıyasla, bu haberi yazarken 133,7 milyar dolar seviyesine yükseldi.

ABD’deki artan incelemenin, SEC’in Bitcoin ETF için onay ile sonuçlanabileceği spekülasyonları devam etse de, toparlanmanın spesifik bir nedeni ifade edilmedi.

Perşembe günü, – eskiden muhasebe şirketi MG Stover’a bağlı olan CoinVintage ve Picks & Shovels – iki kripto firmasının kurumsal oyuncular için kripto varlık yönetimine olanak sağlama girişimi olarak birleştiği haberi alındı.

Bu haftanın getirileri ile dahi, kripto paralar 2018 için derin bir ayı piyasası bölgesinde olmayı sürdürüyor. Örneğin, piyasa kapasitesi olarak bir numara olan dijital varlık Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi 20.000 dolardan düşüş yaşayarak, 2017’nin kapanış fiyatı olan 13.800 dolardan %70 değer kaybetti.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’in, Kriptoların Geniş Çaplı Noel Toparlanmasında Haftalık Kazancı %20 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin devler arenasında: İki devlet arasında kripto ile ticaret başladı Stellar 2% düşüşle 0,06813 seviyesinin altına geriledi Borsalar, BCH işlemlerine tekrar başlıyor! BCH yılın en düşük seviyesinde, bu bir fırsat olabilir mi? Binance’den Amerika Hamlesi Tron 10.000 Dolarlık Bug Bounty Programını Başlattı – Amaç ”Endüstrideki En Güvenli Blockchain Olmak” Google Bitcoin’in boğa piyasasında olduğunu nasıl kanıtlar?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır