Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’in Fiyatını 2019 Sonuna Kadar 40.000 Dolar Yapabilecek 4 Faktör – Chris Kline Açıklıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’in Fiyatını 2019 Sonuna Kadar 40.000 Dolar Yapabilecek 4 Faktör – Chris Kline Açıklıyor!
Bitcoin’in Fiyatını 2019 Sonuna Kadar 40.000 Dolar Yapabilecek 4 Faktör – Chris Kline Açıklıyor!

2/2


2/2


Bitcoin özellikle geride bıraktığımız hafta boyunca çok sağlam bir ralli ile yükselip, alt koinleri de beraberinde aynı seviyelere taşıdığından beri, piyasanın kripto paralara karşı olan tutumu da ‘nedense’ değişim göstermeye başladı.

Forbes‘in topluluk sözcülerinden ve BitcoinIRA‘nın kurucu ortağı olan Chris Kline, Bitcoin fiyatının 2019 yılına kadar 40.000 doları aşması için elde etmesi gereken dört faktörü açıkladı.


İlgili haber:
Milyarder Marc Lasry: Bitcoin, 40 Bin Dolar Olacak

Kline ilk olarak daha önce milyarder yatırımcı Marc Lasry’nin açıklamasına katıldığını ifade etti ve şunları belirtti:

”Bence BTC fiyatı 2019 sonuna kadar 40.000 doları aşabilir ve 2020’ye girişimize kadar yükselmeye devam eder. 2018 kripto sektörü için büyüyen sıkıntıların yılı oldu. Ancak büyüyen sıkıntılar aynı zamanda daha büyük bir büyüme de getirir. Lasry’nin daha önce de söylediği gibi, bence Bitcoin fiyatlarının yükseldiğini göreceğiz.”

Bitcoin ETF’si ve Kurumsal İlgi
Kline bir Bitcoin ETF’si kabul edildikten sonra, inanılmaz bir ilgi ve sermaye sağlanacağını vurguladı.

”Eğer başvuru kabul edilirse, o zaman bitcoin’in direkt olarak kripto’nun kendisine değil de bir kripto fonuna yatırım yapmak isteyen daha geniş yatırımcı kitlesi için çok daha erişilebilir olacağına inanıyorum. ”

Başarılı yönetici ETF’nin kurumsal yatırımcının kapısını aralayacağını ve bu sayede fiyatların artık belirli bir seviyede sınır noktası oluşturacağını da belirtti. Bir diğer faktör ise düzenlemeler. SEC‘in geçtiğimiz tarihlerde Bitcoin ve Ether’in menkul kıymet olmadığını açıklaması, Kline’a göre geleneksel piyasalara uygulanan”aynı sıkı düzenlemelerin” yapılmayacağına işaret.

Kline son olarak ise ilginç ama dikkat çekici bir konuya, Mastercard’ın aldığı ve ”blockchain tabanlı varlıklar ile itibari para hesapları arasında” bir köprü kurarak işlemleri hızlandırmayı amaçlayan patente vurgu yaptı.

Chris Kline yukarıdaki faktörlerin bir araya gelip, beklenen nihai boğaları sahaya indireceğini üstüne basa basa vurgulamakta ancak bunu tabii ki zaman gösterecek.

Bitcoin’in Fiyatını 2019 Sonuna Kadar 40.000 Dolar Yapabilecek 4 Faktör – Chris Kline Açıklıyor! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’in Fiyatını 2019 Sonuna Kadar 40.000 Dolar Yapabilecek 4 Faktör – Chris Kline Açıklıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

18 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi Avrupa’da Kripto Paraların Geleceği Asya’ya Göre İyileşebilir Belçika 21 İnternet Sitesini Kara Listeye Aldı! Değişim rüzgarlarını hissedebiliyor musunuz? Ohio’lular vergilerini Bitcoin ile ödeyebilecek! ABD’li 2 Senatör Yasa Taslağı Hazırladı Ethereum 20% oranında düştü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır