Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Cüzdanlarından BitGo Artık Dash’i ve Stellar Lumens’i de Destekleyecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Cüzdanlarından BitGo Artık Dash’i ve Stellar Lumens’i de Destekleyecek
Kripto Para Cüzdanlarından BitGo Artık Dash’i ve Stellar Lumens’i de DestekleyecekKripto para startuplarından BitGo, emanet hizmeti sunduğu kripto paraların arasında Stellar Lumens’i (XLM) ve Dash’i de eklemeye karar verdi.

BitGo kullanıcıları bu kararla birlikte artık Dash için özel bir cüzdan oluşturabiliyorlar. Stellar Lumens için cüzdan oluşturmak isteyen kullanıcıların ise bir süre daha beklemeleri gerekiyor.

BitGo, şirket olarak kendisini ‘dünyanın en güvenli cüzdan operatörü’ olarak tanıtıyor. Şirket ayrıca dünyanın en büyük Bitcoin ödeme işleyicisi olarak gösteriliyor. 50 farklı ülkeden kişinin kullandığı BitGo, aylık 15 milyar dolar değerinde işlem görüyor.

BitGo CEO’sundan Yorumlar

XLM ve DASH ile ilgili duyuru bizzat şirketin CEO’su Mike Belshe tarafından yapıldı. Belshe, şirketin özellikle XLM ve DASH gibi koinleri seçmiş olmasının nedeninin bu iki koinin bilhassa ödeme konusunda eşsiz özelliklere sahip olması olduğunu söyledi.

Belshe, BitGo’nun Dash’i tercih etmesinin sebebi olarak Dash’teki “anlık ödeme” ve “gizli ödeme” özelliklerini gösterdi.

Belshe ayrıca kullanıcılar için “küresel ödeme” imkanı sunan Stellar Lumens’in de BitGo’da yer alması gerektiğini belirtti.

Stellar Lumens son zamanlarda bazı haber manşetlerini kaplamaya başladı. Özellikle Stellar’ın blockchainine dayanan ve IBM (NYSE:IBM) tarafından geliştirilen World Wide platformu, insanların ilgisini çekmeyi başardı.

Kripto paralar üzerinden emanet hizmeti sunan şirketlerin sayısı git gide artıyor. JPMorgan Chase (NYSE:JPM) ve New York Borsası gibi kuruluşların da bu konuyla ilgilendiklerini biliyoruz. Belshe ise BitGo’nun bu konuda diğer şirketlerden önde olacağını çünkü BitGo’nun tamamen bu alana yoğunlaştığını söyledi.

Kripto Para Cüzdanlarından BitGo Artık Dash’i ve Stellar Lumens’i de Destekleyecek isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Cüzdanlarından BitGo Artık Dash’i ve Stellar Lumens’i de Destekleyecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Finans Uzmanı: Bitcoin Henüz Tam Anlamıyla Dibi Görmedi Ünlü uzmandan dev Bitcoin fiyat tahmini geldi Borsa değil: 1 milyar dolarlık Bitcoin harekete geçti CFTC Başkanı: Kripto Para Birimlerinin Bir Geleceği Var Stellar İşbirliği Operasyon Sorumlusu Lisa Nestor ile Röportaj Kripto Para Borsası Cryptopia, Tasfiye Sürecine Girdiğini Duyurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır