Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’i Yükselten Faktörler Kripto Para Borsaları Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’i Yükselten Faktörler Kripto Para Borsaları Olabilir
Bitcoin’i Yükselten Faktörler Kripto Para Borsaları Olabilir

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatında kripto para borsalarının ”parmağı” olduğu iddialarından hemen sonra kripto para piyasası hacmi ve fiyatlarında beklenmeyen artışlar başladı. Artışların iddiaların arkasından başlaması piyasada kripto para sahipleri açısından beklentileri daha fazla yükseltirken, yatırımcılar açısından piyasa hacminin yükselmesi ve fiyatlara bağlı olarak başlayan kripto para artışlarının etkisi devam etti ve kazançlar arttı. Kripto para borsalarının ise piyasada alım ve satım taleplerini kendi isteklerine göre şekillendirmesi ve bu nedenle fiyatların sürekli değişim görecek şekilde bir düşüp, bir yükselmesi kafa karışıklığına sebep oldu.

Bitcoin fiyatını yükselten gelişme var
Bitcoin fiyatının yükselmesini belirleyen bazı etkenlerin olması arasında en fazla kripto para borsalarının olduğu tahmin ediliyor. Yasal olarak kripto para borsalarının denetlenmiyor olmasından kaynaklı olarak kripto para fiyatlarında değişimlerin bir süredir kötü olduğu ve bir anda tekrar yükselmeye başlaması ile birlikte, kripto para borsalarının hileli işlemlerinden ötürü büyük bir endişe ediliyor. Bitcoin fiyatındaki 4.200 dolar seviyesinin alım seviyesi için en iyi fiyat seviyelerinden olduğu tahmin ediliyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’i Yükselten Faktörler Kripto Para Borsaları Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Reuters: Bitcoin almazsan Monero al Binance Kripto Para Borsası Ek Litecoin ve Tron Pariteleri Duyurdu! Büyük Tarih Açıklandı! Bakkt Plaformunun Bitcoin Vadeli İşlemleri 12 Aralık’ta Alıcıya Çıkıyor Mısır Merkez Bankası Kendi Dijital Parasını Oluşturmayı Düşünüyor Rekor Yükselmenin Sonu Çin Devlet Başkanı Xi Jinping’in Blockchain vurgusu Bitcoin farkındalığını artırdı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır