Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’i 14 Dolardan Alan Forbes Muhabiri: Bitcoin’in Fiyat İn Çıklarına Alışın

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’i 14 Dolardan Alan Forbes Muhabiri: Bitcoin’in Fiyat İn Çıklarına Alışın
Bitcoin’i 14 Dolardan Alan Forbes Muhabiri: Bitcoin’in Fiyat İn Çıklarına Alışın

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin’e ilk yatırımını, kripto para 14 dolarken yapan Forbes muhabiri Jeffrey Tucker, sektörün lider kripto parasının yaşadığı ciddi git gellerin ve volalitenin normal olduğunu belirtti ve bu noktada yatırımcıların buna alışması gerektiğini ifade etti.

Kendini sıkı bir şekilde girişimci, yatırımcı ya da trader olarak tanımlamadığını belirten Tucker, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Bitcoin’e ilk yatırımı 14 dolarken yaptım, doğru ancak ben bir iş adamı ya da trader değilim. Bitcoin’e ilgi duymamın yegane sebebi entelektüel kaygılardı. Böylesi bir para formunun olabilecek olması, açıkçası çok ciddi şekilde ilgimi çekmişti ve ilk yatırımımı da bundan ötürü yaptım.”

Tucker, Bitcoin’in yaşadığı fiyat değişikliklerinin normal olduğunu belirtirken, ana kıstasın kesinlikle kullanım oranları olması gerektiğini belirtti. Başarılı gazeteci, sözlerine şöyle devam etti:

”Bence başarıyı belirleyeceğimiz ana kıstas, kesinlike kullanım oranları ve bunların son durumu. Fiyat büyük bir gösterge değil. Bunu ilk kez 2013 yılında Bitcoin bin dolarlardan 200 dolarlara düştüğünde söylemiştim. Artık birçok kişi bunun farkında vardı ki bu da çok güzel bir gelişme. Burada bizim işimiz uzun vade ile. Kesinlikle büyük resme odaklanmalı ve yorumlarımızı buna göre yapmalıyız.”

Sektörde geçirdiği zaman ve Bitcoin ile ilgili söyledikleri ile öncü bir isim olan Tucker, dönem dönem Bitcoin ile ilgili yaptığı yorumlar ile de Twitter kullanıcılarının ciddi tepkisinden kaçmayı başaramadı.

Bakalım Tucker’ın uzun vadede fiyat artışı olacak yorumları gerçekleşecek mi?

Bitcoin’i 14 Dolardan Alan Forbes Muhabiri: Bitcoin’in Fiyat İn Çıklarına Alışın isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’i 14 Dolardan Alan Forbes Muhabiri: Bitcoin’in Fiyat İn Çıklarına Alışın - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analistten Rekor Tahmin: XRP 100 Kat Artabilir! Roger Ver’in Başı Dertten Kurtulmuyor Mastercard ve Visa’ya Bitcoin Rakip Olabilir Mi? 0.5 Dolarlık Lınk, 10 Bin Dolardan Satıldı Dev iddia: Apple telefonlarına Ripple (XRP) desteği geliyor! Kriptolar Bitcoin’in 8.000$’ın Altına İnmesiyle Düşüşte

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır