Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

”Yeni Yasaları Sonuna Dek Destekliyoruz”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”Yeni Yasaları Sonuna Dek Destekliyoruz”
”Yeni Yasaları Sonuna Dek Destekliyoruz”

© Reuters.  © Reuters.

Avrupa Birliği Beşinci Para Aklama Karşıtı (AML) Yönergeleri kapsamında yeni yasal kararlar alan İrlanda yönetimi, kripto para borsalarını da yakından ilgilendirebilecek bazı kararlara imzasını attı. Yasaların güncellenmesi ve yeni yönergelere uyulmasını sağlamak zorunda olduklarını belirten İrlanda, yeni yönergelerin en kısa süre içerisinde uygulanacak olduğunu ve ülkede para aklama, terör örgütlerinin finansmanı gibi konuları AB ile birlikte sonuna dek engelleyecek kararları desteklediklerini açıkladı.

İrlanda yönetiminin bu kararı ülkede kara para aklama ve terör örgütlerinin finansmanının engellenmesi kararına dayanırken, parlamento tarafından yönergelere onay ve izin verilmesi ülkede kripto para borsalarınında gizliliğine damga vurabilecek olduğundan endişe ediliyor.

Kripto para borsaları bilgi vermek zorunda kalabilir
Beşinci Para Aklama Karşıtı (AML) Yönergeleri kapsamında kripto para şirketleri ve borsalarının gizliliklerine darbe vurulabileceği ve ciddi yasal problemler ile karşı karşıya kalabilecek olduklarını gösteriyor. Kripto para borsalarını ilgilendiren gelişmeler İrlanda’da gelecekte borsaların tepkisine ve gizlilik sorunları ile karşı karşıya kalmalarına neden olabileceğinden bugünden yeni Beşinci Para Aklama Karşıtı (AML) Yönergelerinin incelenmeye başladığı bilinmekte.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

”Yeni Yasaları Sonuna Dek Destekliyoruz” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple XRP’nin Yolunu Açmaya Devam Ediyor. O Banka da Tamam Ethereum, Bitcoin’in Yerini Alabilir mi? Madencilik Devi Bitfury, Paraguay İçerisinde Yeni Madencilik Merkezleri Açıyor Kraken, 2FA’yı Zorunlu Kıldı ve Yeni Bir Güvenlik Labarotuvarı Açtı Tim Draper: Ülkelerin Dijitalleşmesi Kripto Paraları Ön Plana Çıkarıyor Hindistan Merkez Bankası Devam Eden Dava Sürecinde, Kriptoların ”Para Birimi Olarak” Geçerli Olmadığını İddia Etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır