Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’de Volalite, Son İki Yılın En Düşük Seviyesinde

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’de Volalite, Son İki Yılın En Düşük Seviyesinde
Bitcoin’de Volalite, Son İki Yılın En Düşük SeviyesindeKripto para sektörünü ve onun da özelinde Bitcoin’i eleştiren kişilerin en fazla kullandığı argümanların başında, Bitcoin’deki yüksek volalite geliyor. Bitcoin’in kısa süren dönemler içerisinde fiyatlarında ciddi in çıkların yaşandığını ifade eden bir grup otorite, bu durumdan ötürü Bitcoin’in hiçbir zaman başarılı olamayacağını belirtiyor. Ancak, son verilere göre bu durum artık eskisi gibi değil. Yani, Bitcoin’de artık eskisi kadar sert inişler ve çıkışlar yaşanmıyor ve volalite son iki yılın en düşük seviyesine gelmiş durumda.

Teknik analizlerde de görülebileceği gibi çeşitli indikatörler şu anda Aralık 2016’dan bu yana ilk kez bu kadar düşük seviyelere gelmiş durumda. Analistler, Bitcoin özelinde bu tarz düşük volaliteli durumların; daha sonra inme ya da çıkma yönüne sert bir ralli işareti olabileceğini de ifade ediyor.

Gerçekten de, uzunca bir süredir 6 bin doların çeşitli seviyelerinde gidip gelen Bitcoin için, artık görece daha stabil bir kripto para yakıştırması yapmak mümkün olabilir. Özellikle 6 bin doların altına inmemekte direnen ve en azından şu an için kendine o seviyelerde sağlam bir destek bulan Bitcoin’in, bundan sonraki fiyat hamlesinin ne olacağını kestirmek ise gerçekten çok güç.

Piyasadaki beklenti, Bakkt platformu ve diğer değişiklikler ile bir artma olabileceğine işaret edebilirken, tam tersi olarak ETF süreçleri ve regülasyonların da fiyata etkisinin olumsuz olacağını düşünen çok sayıda otorite mevcut. Bakalım gelecek bize neler gösterecek?

Bitcoin’de Volalite, Son İki Yılın En Düşük Seviyesinde isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’de Volalite, Son İki Yılın En Düşük Seviyesinde - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çinli Perakende Devi JD.com, Blockchain Araştırma Merkezi Açtı Flaş kripto para haberleri: Bitcoin yine zirvede, Ripple’dan yeni bir yatırım, Forbes Ethereum’u övdü ve daha fazlası… Bitcoin 4% artışla 11.254,0 seviyesinin üzerine çıktı Bitcoin’in her adımını bilen analistten efsanevi BTC tahmini Vinny Lingham: Bitcoin’de Büyük Artış Bekliyorum Güney Kore’deki Blockchain Derneği: ‘ICO’lar Ülke İçin Faydalı Olabilir’

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır