Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’de 3.000 Doları Bilen Pompliano, BTC’de Düşüş Beklediğini ve Yeni Tahminini Açıkladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’de 3.000 Doları Bilen Pompliano, BTC’de Düşüş Beklediğini ve Yeni Tahminini Açıkladı
Bitcoin’de 3.000 Doları Bilen Pompliano, BTC’de Düşüş Beklediğini ve Yeni Tahminini Açıkladı

2/2


2/2


Morgan Creek Digital Assets kurucusu Anthony ‘Pomp’ Pompliano, kripto para sektöründe genel olarak tanınmış isimlerden birisi şeklinde biliniyor. Pomp, yaptığı açıklamaların yanı sıra, geçtiğimiz tarihlerde açıkladığı 1 milyon dolarlık iddia ile de oldukça fazla adından söz ettirmişti.


İlgili haber:
Kripto Hedge Fonu: Kimse 1 Milyon Dolarlık Hisse Senedi Vs. Kripto Paralar İddiamıza Karşılık Vermiyor

Pomp, 26 Aralık tarihinde CNBC ile yaptığı röportajda, lider kripto para birimi Bitcoin‘in geçtiğimiz hafta 4.000 dolar üstüne çıkmasını sağlayan ivmesine rağmen, hala ”daha düşük seviyelere” gideceğini vurguladı. Pomp aslında Tone Vays gibi isimlerden sonra, Bitcoin için ayı piyasasının hala bitmediğini ve düşüşün kapıda olduğunu belirten en güncel isim oldu.

”Kısa vadede, aslında gidecek daha düşük seviyelerimiz olduğunu düşünüyorum.”

Pompliano geçtiğimiz Kasım ayında Bitcoin’in 3.000 dolara inebileceğini ifade ettiği tahmini ile de, son zamanların çok konuşulan isimlerinden birisi haline gelmişti. Kripto para piyasası Kasım ayından bu yana oldukça dalgalı bir sürece giriş yaptı ve Aralık ayında 4.300 dolara çıkmayı başardığı gibi, 3.100 dolara kadar gerileme konusundan da geri kalmadı.

Bitcoin’in fiyatının FAANG (Facebook (NASDAQ:FB), Apple (NASDAQ:AAPL), Amazon (NASDAQ:AMZN), Netflix (NASDAQ:NFLX) ve Google (NASDAQ:GOOGL)) hisseleri veya geleneksel piyasalarla ”ilişkili” olup olmadığına da cevap veren Pomp, iki iddianın da doğru olmadığını belirtti ve ”kesinlikle hisse senedi piyasası aşağı inerken, bazı psikolojik etmenlerin de olduğunu kabul ediyorum” cümlesinden sonra, Bitcoin’in S&P 500 ile olan ilişkisinin ”sıfır”, dolar endeksi olan ilişkisinin ise ”sıfıra yakın” olduğunu vurguladı.

Bilindiği üzre ABD içerisinde yaşanan mevcut hükümet kapanma krizi, geleneksel piyasaları da çok sert bir şekilde etkisi altına almıştı.

Bitcoin’de 3.000 Doları Bilen Pompliano, BTC’de Düşüş Beklediğini ve Yeni Tahminini Açıkladı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’de 3.000 Doları Bilen Pompliano, BTC’de Düşüş Beklediğini ve Yeni Tahminini Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple yeni ortaklıklar kuruyor: XRP’yi kullanacak yeni şirketler var! Madencilik Devi Bitmain, Yeni 7nm’lik Antminer Donanımını Piyasaya Sürdü Kripto Para Piyasası 2 Günde 18 Milyar Dolar Kaybetti – Aşırı Dalgalanmanın Sebebi Var Mı? Coincheck borsasından Ripple ve Factom için harika haber Phishing Saldırısı, Pahalıya Patladı: 12 Ay Hapis Cezası Geldi Yapılan Araştırmaya Göre Yatırımcıları XRP’den Umutlu: Fiyatı 100 Dolara Çıkacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır