Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin yatırımcısını korkutmaya devam ediyor! BTC son 13 ayın en düşük seviyesinde!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin yatırımcısını korkutmaya devam ediyor! BTC son 13 ayın en düşük seviyesinde!
Bitcoin yatırımcısını korkutmaya devam ediyor! BTC son 13 ayın en düşük seviyesinde!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin yatırımcısını korkutmaya devam ediyor. Son gelen düşüş dalgasının ardından Bitcoin, son 13 ayın en düşük seviyesine geriledi. Peki bu geri çekilme hareketi daha ne kadar sürecek? Bitcoin yatırımcısının yüzünü ne zaman güldürecek?

Bitcoin yatırımcısını korkutmaya devam ediyor!

BTC / USD paritesi cuma sabahı yani bu sabah, düşüş hareketine kaldığı yerden devam etti. Sonradan biraz toparlasa günün ilk seanslarında son 13 ayın en düşük seviyesini test etti.

Bitcoin çarşamba gününe hareketli başladı. Ufak bir sıçrayışla fiyatını 4600 dolar seviyelerine kadar çıkaran Bitcoin, sanki artık yükselişe geçeceğinin sinyallerini veriyordu. Ancak bu sinyali fark eden ayılar, yeni bir taarruzla perşembe gününü Bitcoin’e dar ettiler. İçinde bulunduğumuz gün ise Bitcoin’in hatırlamak istemeyeceği bir gün olarak tarihe not düşüldü. Çünkü BTC 13 aydır yürüdüğü yolun aslında bir daire olduğunu fark etti. Yani 13 ay sonra başladığı noktaya geri döndü. Bakalım bundan sonra Bitcoin yoluna düz bir şekilde devam edebilecek mi?

Bitcoin nasıl yükselir?Perşembe günü Coindesk’te yayınlanan bir teknik analizde, boğaların Bitcoin kurtarma hareketi başlatabilmesi için, Bitcoin’in tez zamanda 4600 dolarlık seviyeyi aşması gerektiğinin altı çizildi. Ancak Bitcoin üzerindeki satış baskısı anormal derecede yüksek olduğundan, henüz 4600’lü seviyelerin yanına bile yaklaşabilmiş değil. Bu da, piyasaya şu an hakim olan düşüş hissiyatının tersine çevrilmesinin giderek zorlaştığı anlamına geliyor.

Bitcoin için kesin bir şey söylemek hiçbir zaman için mümkün değildir. Fakat şuan ki tabloya baktığımızda bu düşüşlerin bir müddet daha devam edeceğini söyleyebiliriz.

Bitcoin için bir sonraki durak neresi olacak? öğrenmek için tıklayınız.

Tom Lee’nin Ripple 2019 tahminini öğrenmek için tıklayınız.

Yıllara göre Bitcoin teknik analizi ve olası senaryolar için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin yatırımcısını korkutmaya devam ediyor! BTC son 13 ayın en düşük seviyesinde! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Beyaz Saray’ın Baş Stratejisti Trump İle Aynı Fikirde Değil BIS Müdürü: Kripto Paralar Para Birimi Değiller Bitcoin’de düzeltme iki sebepten dolayı yaşanabilir Arthur Hayes: Bitcoin’de 20 bin dolara hazır olun 14 Mart Bitcoin analizi: BTC için dipten alım fırsatı mı? Litecoin Toplu Satışlar ile %10,01 Geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır