Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

VanEck analistinin gözü, Milyar dolarlık Bitcoin ETF kararında

Ana Sayfa » GÜNCEL » VanEck analistinin gözü, Milyar dolarlık Bitcoin ETF kararında
VanEck analistinin gözü, Milyar dolarlık Bitcoin ETF kararında

© Reuters.  © Reuters.

Piyasalar Milyar dolarlık Bitcoin ETF kararını bekliyor. Gözler kripto para platformu VanEck’e çevrilmiş durumda. VanEck’teki Kripto Varlık yöneticisi, başarılı bir Bitcoin ETF lansmanının olası sonuçlarından bahsetti. Ran Neuner’in CNBC Crypto Trader programında yapılan röportajda, Kripto para piyasası için önümüzdeki süreçte boğa trendinin başlayacağı tahmininde bulundu.

Milyar dolarlık Bitcoin ETF kararıBitcoin ETF’lerinin şuanki süreci ile ilgili konuşan Gabor Gurbacs, ETF’lerin onaylanma süreci ile ilgili son derece pozitif konuştu. Yatırımcıların güvenliğinin en üst düzey ve karşı taraf risklerini en aza indirgendiği, en iyi şekilde hazırlanan ETF’lerin onayını beklediklerini belirrti. Milyar dolarlık Bitcoin ETF kararıyla, piyasaya kurumsal olarak dolar girdisinin olacağını sözlerine ekleyen Gabor Gurbucs, şu açıklamaları yaptı:

Şu anda, kripto varlıkların yüzde 90 ila 95’i perakende satış üzerine kurulu. Bu nedenle insanlar düşük güvenlik sağlayan ve tahvil değeri düşük trade platformları aracılığıyla yatırım yapıyor. Yatırımcılar buna alışkın değil.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), yatırımcıyı yeterince korumadığı gerekçesiyle bugüne kadar toplamda 9 Bitcoin ETF başvurusunu reddetti. Sadece VanEck-SolidX ikilisinin başvurduğu ETF başvurusu ile ilgili, bu yıl 29 Aralık veya 1 Şubat 2019 tarihine kadar incelenip açıklama yapılacağı bildirildi.

Piyasalar Milyar dolarlık Bitcoin ETF kararını bekliyor. Gözlemciler, ABD düzenleyicileri ile profesyonel ve uzun süreli ilişkilere sahip deneyimli yatırım şirketi olan VanEck’in SEC tarafından sunulan tüm endişeleri dikkate aldığını düşünüyor. Milyar dolarlık Bitcoin ETF kararını onanması olasılığı üzerine bir kısım spekülatörler astronomik fiyat değerleri tahmininde bulunmaya başladı.

Gurbacks daha önce onaylanan altın ETF kararını referans vererek bu ETF kararının onaylanacağından çok umutlu olduğunu söyledi. Sözlerine şöyle devam etti:

Altın ETF’lerimiz şimdiden bir kaç milyar dolar seviyesinde. Ayrıca 10 Milyar dolar seviyesinde olan Altın ETF’leri de var. Bir Bitcoin ETF’in birkaç milyar dolar civarında olması beni şaşırmaz. Piyasalar Milyar dolarlık Bitcoin ETF kararını bekliyor.

Piyasa manipülasyonuBitcoin pazarındaki piyasa manipülasyonu, SEC ‘in ETF’nin reddetmesindeki sebeplerin arasında en önemli faktör. Emtia ve değerli maden pazarlarını yedi yıl manipüle eden Morgan tacirine atıfta bulunan Gurbacs, piyasada hala manipülasyon kokusunun mevcut olduğunu söyledi. Piyasa manipülasyonu konusunda şu açıklamayı yaptı.

Eğer piyasa manipülasyonu varsa, endişe de vardır. Biz elimizden gelen herşeyi yaptık.

Altın ETF’leri daha önce onanan VenEck şirketinin milyar dolarlık Bitcoin ETF kararı sizce onaylanacak mı? Yorumlarınız bizim için önemli. Takipte kalın.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

VanEck analistinin gözü, Milyar dolarlık Bitcoin ETF kararında - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Elon Musk’dan Twitter’da Bitcoin Şakası! Son Bitcoin fiyat düşüşü bir umut ışığı olarak değerlendiriliyor Bitcoin 4 Bin Doları Zorluyor, Piyasa Küçük Artışlar Yaşıyor Dev Kripto Para Borsasında Bitcoin ve Ethereum için Yatırma ve Çekme Süreleri Kısaldı! Çin’in İlk Kripto Para Borsası BTCC Güney Kore’ye Geçiş Yapıyor 26 Kasım Bitcoin fiyat analizi: BTC’de ilk ciddi toparlanma görüldü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır