Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Yatay Seyretmeye Devam Ediyor – Analizlerin Görüşleri Neler?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Yatay Seyretmeye Devam Ediyor – Analizlerin Görüşleri Neler?
Bitcoin Yatay Seyretmeye Devam Ediyor – Analizlerin Görüşleri Neler?Bitcoin‘in boğaları belirli bir süredir katı bir şekilde 4.000 dolar hattını korumaya devam ediyor ancak, hala 4.100 doların üstüne çıkacak ve 5.000 dolara gidecek yolda ilerleme kaydetme konusunda başarılı olamadılar. 2018 yılını kötü bir şekilde kapatıp 2019 yılında nispeten daha iyi bir gidişata sahip olan Bitcoin ve genel olarak bütün kripto para piyasası, son birkaç gündür ufak çaplı bir hareketlenme yaşadı ve BTC o günden beri 4.000 dolar ile 4.100 dolar arasındaki yatay seyrine devam ediyor.

Bitcoin piyasasında yaşanan durgunluk, alt koin piyasasının da aynı ölçüde yatay seyretmesine neden oldu ve Tron gibi istisnai kripto para birimleri dışında diğer önde gelen alt koinlerin hepsi seviyelerini korudu.

Analistler Bitcoin Hakkında Ne Diyor?
Bitcoin’in sıradaki hamlesi konusunda farklı görüşler mevcut. İngiltere tabanlı eToro platformunun ünlü analisti Mati Greenspan, Bitcoin’in 3.000 dolar ile 5.000 dolara arasında kaldığını ifade etti ve ekledi:

”4.000 dolar güzel bir yuvarlak sayı olsa da, bu hiçbir önemli psikolojik seviyeyi temsil etmiyor. Eğer geniş açıdan bakacak olursak, içerisinde olduğumuz geniş çaplı aralığın 3.000 dolar ile 5.000 dolar arasında olduğunu görebiliriz. ”

Greenspan bunun yanı sıra mevcut piyasa şartlarında açığa satış pozisyonlarının düşüşte olduğunu ve bunun ayıların etkisini kaybetmeye başladığı şeklinde yorumlanabileceğini aktardı.

The Crypto Dog isimli kripto para analisti ise Ethereum’un, Bitcoin’in fiyat hareketini ciddi bir şekilde takip ettiğini ancak buna rağmen Ethereum’un şu sıralar ayı piyasası odaklı olduğunu vurguladı.

Başka bir önemli analist Murad Mahmudov ise, Bitcoin’in 3.000 dolara inebileceği konusunda uyarılarda bulundu.

Bitcoin Yatay Seyretmeye Devam Ediyor – Analizlerin Görüşleri Neler? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Yatay Seyretmeye Devam Ediyor – Analizlerin Görüşleri Neler? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ödüllü Wall Street Analisti; Bitcoin için Oyun Bitti! Teknik Analiz Uzmanı Ahmet Mergen: İşler İyi Giderse Bitcoin’de Hedef 14.500 Dolar Bitcoin ve Altın Arasında Senkronizasyon BM’den Kritik Tespit: Kuzey Kore Borsalardan Milyarlarca Dolar Değerinde Kripto Para Çaldı Alanında Lider Birkaç Şirket Bir Araya Geldi, Hedef Yeni Bir Blockchain Platformu Endonezya Hükümeti Milyon Dolarlık Bir Blockchain Projesi Gerçekleştiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır