Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin (BTC) önderliğindeki kripto para piyasası kazan kaldırdı. BTC 5.800 doları gördü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin (BTC) önderliğindeki kripto para piyasası kazan kaldırdı. BTC 5.800 doları gördü
Bitcoin (BTC) önderliğindeki kripto para piyasası kazan kaldırdı. BTC 5.800 doları gördü


Bitcoin (BTC) önderliğindeki kripto para piyasası BTC/USD bazında 5.850 dolara geriledi. Kripto piyasası kan rengine bulandı. 14 Ağustos’tan bu yana düşük seviyede işlem gören BTC 5800 dolar seviyesini bu düşüle 3 defa test etmiş oldu.

Bitcoin (BTC) önderliğindeki kripto para kan kaybediyor

Bitcoin fiyatı hızla düşüyor. Makale yazılırken Binance verilerine göre BTC 5.900 dolardan işlem görüyor. Bu rakamlar Ekim 2017 den beri görülen en düşük değerler.

Analist Tomas Salles 5.770 doların kritik olduğunu söylüyor. Bu direnç noktasının kırılması 4.500 dolarlara kadar kapı açar yorumunu yapıyor.


Bitcoin 1 haftada %10 değer kaybetti ancak son 1 saateki kaybı %6 oranında oldu. Bununla birlikte BTC volatilitesi son derce düşüktü.

Bitcoindeki kayıpların ardından altcoinlerde düşüş daha belirgindi. Nerdeyse bütün altcoinlerdeki kayıp %10 ile %13 arasındaydı

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin (BTC) önderliğindeki kripto para piyasası kazan kaldırdı. BTC 5.800 doları gördü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Borsası Coinbase, ‘BUIDL’ İfadesinin Marka Haklarını Almak İçin Başvuru Yaptı 2019’da kripto piyasasında kurumsal yatırım hız kazandı Justin Sun’dan Vitalik Buterin’e Sevgililer Günü sürprizi Bitfinex ve Tether’in Avukatlarından New York Yüksek Mahkemesi’ne İtiraz Altcoinlerin Süpriz Rallisi, Ripple (XRP)’ın Binance Jersey Listelemesi, Bitpay’ın Tarihi Rekoru: Öne Çıkan: Bitcoin, BCH, ETH, TRON, XLM ve ADA Haberleri FED’in faiz arttırımı Bitcoin ve Altcoinleri etkiler mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır