Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stellar (XLM) toparlanması diğer altcoinlere göre daha kolay olacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stellar (XLM) toparlanması diğer altcoinlere göre daha kolay olacak
Stellar (XLM) toparlanması diğer altcoinlere göre daha kolay olacak

© Reuters.  © Reuters.

Hafta ortasında gelen ayı piyasası sonrası Stellar (XLM) toparlanması diğer bazı kripto paralardaki büyük düşüş göz önüne alındığında çok önemli. Stellar projesinin Kripto parası XLM, Kripto piyasada EOS engelini aşarak beşinci en büyük kripto para birimi haline geldi. Coin’in değeri, günlük işlem listelerinde % 4,16 büyüme olarak görülürken, EOS %1.64 oranında değer kaybetti.

XLM altı aydan uzun bir süredir büyük kripto para birimleri arasında ilk altı içerisindeki konumunu muhafaza ediyor. Tüm kripto para birimlerinin değerleri 14 Kasım’da gerçekleşen büyük düşüş sonrası yatırımcılarına oldukça zarar ettirdi. En iyi kripto para birimlerinin birçoğu hala bir toparlanma gerçekleştiremeyip büyük kayıplar yaşıyor. Stellar (XLM) toparlanması diğerlerine oranla daha hızlı gerçekleşiyor.

Stellar (XLM) toparlanması yatırımcısını mutlu etti.14-15 Kasım tarihleri ​​arasında piyasadaki büyük düşüşün ardından, bu dönemde XLM’nin değeri % 10’dan daha az oranda, 0,25 dolardan 0,21 dolara düştü. Büyük yara alan en büyük kripto para Bitcoin’in % 15’ten fazla değer kaybı ve diğer altcoin ETH’nin 210 dolardan 170 dolara kadar düşmesi göz önüne alındığında, Stellar (XLM) toparlanması coin açısından olumlu.

Diğer kripto para birimlerinin aksine, Stellar (XLM) toparlanması piyasadaki düşüşten hemen sonra başladı. Son 24 saat içinde, Stellar (XLM), satış sırasında kaybedilenin en az % 30 oranını geri aldı.

Yazımızı ele aldığımız zamanlarda 0,23 ABD doları değerindeki yer alan XLM’nin toplam piyasa değeri 4.6 milyar dolara yaklaşırken, EOS 400 milyon dolar (4.1 milyar dolarlık piyasa değeri) seviyesinde seyrediyor.

XLM için bir sonraki hedef, BCH Bitcoin hardfork coini sollamak olacak. Bu altcoin, 15 Kasım günü sert baskının ardından birtakım hash war tartışmalarının merkezinde yer alıyor. XLM piyasa değeri ile BCH piyasa değeri aradaki fark 3 milyar dolardan daha az. Ve ağın bir bölümü potansiyel olarak BCH değerini ilerleyen zamanlarda azaltacaktır. Belki de XLM için piyasada BCH’yi aşmak ve dördüncü en büyük kripto para birimi olmak içten bile değil.

Çarşamba gününden bu yana yaşanan ağır ayı piyasası Bitcoin ve Altcoinlerde büyük değer kayıplarına sebep oldu. Tıpkı Ripple gibi Stellar (XLM) toparlanması yatırımcılarını mutlu etti. Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stellar (XLM) toparlanması diğer altcoinlere göre daha kolay olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’in Ayı Piyasasını Sonlandırması İçin Bu Kritik Seviyeyi Aşması Gerekiyor Amazon Müşterileri Arasında Yapılan Ankette, Kripto Paralar Ön Plana Çıktı Almanya Merkez Bankası Başkanı’ndan Kripto Para Uyarısı Litecoin’den Litecoin markalı kripto tablet Ripple, XRP destekli xRapid’le ilgili yeni planlarını açıkladı 10 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır