Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin ve Diğer Kriptolar Getirilerini Kaybediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin ve Diğer Kriptolar Getirilerini Kaybediyor
Bitcoin ve Diğer Kriptolar Getirilerini Kaybediyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Kripto para fiyatları, AMD’nin madencilikteki bir düşüşün gelirlerde keskin bir kayba neden olduğunu söylemesiyle Perşembe günü düşüş yaşıyor.

Bitcoin %0,68 düşüşle 6.526,80 dolara geriledi.

Kripto paralar genel olarak düşük iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi Çarşamba günkü 210 milyar dolara kıyasla bu haberi yazarken, 209 milyar dolar seviyesinde. Ethereum %1,12 düşüşle 205,02 dolara geriledi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan XRP, %1,49 değer kaybederek 0,46157 dolar olurken, Litecoin %1,53 azalarak 52,811 dolar oldu.

Öte yanda Advanced Micro Devices Inc (NASDAQ:AMD), kripto para madencilerine ekipman satışında yaşanan düşüşten dolayı üçüncü çeyrek gelirlerinde keskin bir düşüş olduğunu raporladı.

Şirket, bir önceki çeyreğe göre gelirlerinde %6 düşüş olduğunu söyledi. Çarşamba günü hisse senedinde de %9,17 kayıp yaşandı.

AMD CEO ve başkanı Lisa Su, “yılın başlarında çok güçlü olan blockchainle ilişkili talepte yaşanan düşüş nedeniyle, aşırı kanal stok seviyeleri temelinde GPU satışları beklenenden daha düşük gerçekleşti,” dedi.

Diğer gelişmelerde, ABD Bölge Hakimi bu haftanın başında Coinbase’e karşı açılan bir davayı reddetti.

Arizona vatandaşı Jeffrey Berk’in Mart ayında Coinbase’e karşı açtığı dava,

Arizona’da yaşayan Jeffrey Berk tarafından Coinbase’e karşı Mart ayında açılan dava, borsada listelenmeden önce, Bitcoin parasıyla içeriden bilgi alışverişinde bulunmakla suçladı.

Hakim, Berk’in iddialarında yasal bir temel olmadığını söyleyerek davayı reddetti.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin ve Diğer Kriptolar Getirilerini Kaybediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İki milyarder yatırımcı ve Deutsche Börse’den dikkat çeken kripto hareketleri Facebook, Blockchain Ekibini Büyütmeye Devam Ediyor Dikkat! Madencilik Cihazlarına Bulaşan Yeni Bir Fidye Yazılım Tespit Edildi Litecoin’in Charlie Lee’si Kripto Para Kabulü ve Dahası Hakkında Konuştu Kripto Para Borsaları Zarar Ederken, Coinbase Girişim Üstüne Girişim Yapıyor KFC Venezeula, Dash İle Yapılan Ödemeleri Kabul Etmeye Başladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır