Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin SV (BSV), Bitcoin Cash’in Yerini Ele Geçirdi! Yükseliş Hala Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin SV (BSV), Bitcoin Cash’in Yerini Ele Geçirdi! Yükseliş Hala Devam Ediyor
Bitcoin SV (BSV), Bitcoin Cash’in Yerini Ele Geçirdi! Yükseliş Hala Devam EdiyorKripto para topluluğu Aralık ayının şimdiye kadarki en kötü gecelerinden birisinden çıkmışken, durum Bitcoin SV (BSV) taraftarları için pek öyle gözükmüyor. 15 Kasım tarihinde yaşanan hard fork sonrası ikiye ayrılan ağın kazananı Roger Ver ve Bitmain ekibi olurken, yeni bir kripto para birimi ile piyasaya çıkmak zorunda kalan taraf, Craig Wright‘ın tarafı olmuştu.

Bir gecede 16 milyar dolara yakın piyasa hacmi kaybı yaşanırken, son aylarda yaşanan top 10 içerisindeki kripto para birimlerinin değişimi, yine yaşandı. Gece boyunca yer yer %25 yükselişe kadar çıkan Bitcoin SV, basın saatine göre 1.869 milyarlık toplam piyasa hacmine sahip ve %17.54’lük ivme yakalamış durumda. Bitcoin SV ilk olarak EOS, sonra Tether ve sonra da rakibi Bitcoin Cash‘i geçerek, 5. sıraya yerleşmeyi başardı.

Bitcoin Cash ise SV’nin tam aksine değer kaybı yaşamaya devam ediyor ve basın saatine göre 7. sırada yer almakta. BCH gece boyunca yer yer 100 doların aşağısına indi ve aylardır görmediği seviyeleri gördü. Şu an piyasa adeta kan gölüne döndü ve piyasa hacmine göre top 10 içerisinde yer alan kripto para birimlerinin, Tether ve Bitcoin SV hariç hepsi %10 ve üzeri düşüş yaşamakta.

Lider kripto para birimi Bitcoin de 4.000 dolar üstünde belirli bir süre dayandıktan sonra, önce 4.000 dolar altına, sonra ise 3.500 dolar altına sarktı. Top 10 içerisinde en fazla değer kaybı yaşayan kripto para birimi ise basın saatine göre EOS olarak gözükmekte. EOS %21 düşüş ile 1.73 dolardan el değiştirmekte.

Bitcoin SV (BSV), Bitcoin Cash’in Yerini Ele Geçirdi! Yükseliş Hala Devam Ediyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin SV (BSV), Bitcoin Cash’in Yerini Ele Geçirdi! Yükseliş Hala Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Cardano’nun Charles Hoskinson’u, Ethereum’daki Günlerinden Bahsetti: Vitalik Rock Yıldızı Gibiydi Bitcoin Teknik Analizi: 11 Haziran 2019 Büyük düşüş: Ripple’ın son çeyrekte piyasaya sattığı XRP miktarı açıklandı Bakkt kripto para piyasasını harekete geçirmeye kararlı, XRP ve yeni kriptolar geliyor! Ünlü kripto analistinden yeni indicator: Madenciliğin Bitcoin fiyatı üzerindeki etkisi Roger Ver, Craig Wright’a Yüklendi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır