Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Satışları Devam Ediyor; FCA 24 Kriptopara Firmasını İnceliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Satışları Devam Ediyor; FCA 24 Kriptopara Firmasını İnceliyor
Bitcoin Satışları Devam Ediyor; FCA 24 Kriptopara Firmasını İnceliyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Kriptoparalar Pazartesi günü, ABD’nin kriminal incelemesinin yatırımcıları telaşa düşürmesiyle İngiliz gözlemcinin kripto firmalarını incelediğine dair raporlar arasında düşüş yaşadı.

Bitcoin Bitfinex borsasında %1,92 düşüş ile 7.215,5 dolardan işlem gördü. Dijital döviz hafta olarak %14,69 puandan fazla kayıp yaşadı.

Bitcoin, geçen hafta Adalet Bakanlığı’nın yatırımcıları Bitcoin ve diğer dijital dövizler üzerinde manipülasyon yapıp yapmadığına dair araştırmasına dair raporların ardından, altı buçuk haftanın düşük seviyelerine geriledi.

Diğer yanda, İngiltere’nin ana mali gözlemcisi olan Finansal Yürütme Kurumu dijital dövizlerle anlaşması olan 24 firmayı inceliyor ve 2018’de 7 tane ispiyoncu rapor açtı.

FCA muhasebe ve danışmanlık firması Moore Stephens’dan istenilen verilerin bağımsızlığına cevaben, düzenleme otoritelerine ihtiyaç duyulan aktivitelerde yer alan kaçak firma olup olmadığını görmek için soruşturma yapıldığını söyledi. FCA dijital dövizleri düzenlemezken, mali enstrüman olarak kabul edilen sanal türevlerini düzenliyor.

Hükümetler düzenlemeleri arttıkça, dijital dövizler değer kaybetti. Biz bunu yazarken, toplam piyasa kapasitesi altı haftanın düşüğü 312 milyar dolara geriledi. Cuma günü 342 milyar dolardı.

Diğer dijital paralardan, dünyanın ikinci büyük piyasa kapasitesine sahip olan Ethereum, %8,59 puan kayıpla 530,22 dolara geriledi. Üçüncü büyük dijital döviz piyasa kapasitesine sahip olan Ripple ise %6,71 düşüşle 0,56952 dolara yerleşti. Litecoin %5,01 düşüşle 122,50 dolardan işlem gördü.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Satışları Devam Ediyor; FCA 24 Kriptopara Firmasını İnceliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kurumsal Yatırımcıların Kripto Para İşlemlerinde Yüzde 300’lük Artış! Güney Kore’nin En Büyük Bankalarından Birisi, Blockchain İle İlgili 46 Patent Başvurusunda Bulundu Chainalysis Araştırması, Kripto Para Borsalarının Güvenlik Açıklarını Ortaya Koydu Binance.US Beş Yeni Kripto Para Birimini Daha Destekleyeceğini Duyurdu Trump’ın bombardımanı, Bitcoin’in tarihindeki en büyük boğa sinyali oluyor Binance Coin Bir Kripto Parayı Daha Geçmeyi Başardı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır