Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Mark Yusko’nun ”2020” Tahmini Doğru Olabilir Mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mark Yusko’nun ”2020” Tahmini Doğru Olabilir Mi?
Mark Yusko’nun ”2020” Tahmini Doğru Olabilir Mi?

© Reuters.  © Reuters.

Morgan Creek Capital CEO’su Mark Yusko, kripto paralar hakkında gelecek yıl beklenen yükselişlerin gerçek olmayacağını ve 2 haneli düşüşlerin olacağını açıklayarak, herkesin yatırımları konusunda kendi kararlarını verirken buz küpünden farksız bir erime ile fiyatı düşen Bitcoin’e tedbirli yaklaşması ve panik yapmamasını önermişti. Yatırımcıların panik yapmaları ve satışlar yapmalarının geri alınamaz sonuç ve problemlere sebep olabileceği konusunda uyarıda bulunan Morgan Creek Capital CEO’su Mark Yusko, bugün ise buz küpü gibi erimiş ve erimeye devam eden Bitcoin’i ”gelecek yıl 2 haneli rakamlar ile düşecek ve rekor kırmayacak. Bu yıl sonuna kadar ise beklenenden farksız olarak yıl sonuna dek düşüşler çok hızlı sürecek. 2020 yılına gelmeden Bitcoin rekor kırmayacak.” dedi.

Bitcoin fiyatının neden düştüğü konusunda açıklama yapmayı istemeyen Morgan Creek Capital CEO’su Mark Yusko, ”gelecek sene kripto paraların ve Bitcoin’in düşüşü sürecek ve devam edecek bu düşüşler dolayısı ile yatırımcılar zarar edebilir. 2020 yılında ise kredi balonu dediğimiz balon patlayacak ve insanları kripto para sahibi olmaya, en fazla Bitcoin sahibi olmaya yönlendirecek gelişmeler olacak.” dedi.

Yusko Haklı Olabilir
2020 yılından önce Bitcoin fiyatında neler olabileceğini görmek mümkün değil. Yatırımcılar bu sene sonunda artış olmazsa satış yapacak olduklarını belirterek Yusko’nun açıklamalarını bekleyebilecek bir süreleri olmayacağını düşünüyorlar. 2020 yılında 50.000 dolar fiyata sahip olacak olduğu açıklaması ile gündeme gelen Morgan Creek Capital CEO’su Mark Yusko, ”2020 yılında Bitcoin 50.000 dolar olacak ve tarihin en büyük rekorunu kredi balonunun 2020 yılında patlaması ile rekor kıracak.” sözlerinde haklı olabilir.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mark Yusko’nun ”2020” Tahmini Doğru Olabilir Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Bitcoin Boğası: Bitcoin Fiyatı Yükselmeye Devam Edecek Litecoin: Boğalar mı geliyor? Bitcoin Uzmanı Sigortacıların Sayısı Artmaya Devam Ediyor 1 milyar Ripple’ın (XRP) kilidi açıldı Bitcoin kârları için 350 bin Avustralyalıya vergi mektubu Overstock Meksika’da Yeni Bir Blockchain Sistemi Geliştiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır