Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin, Ripple, VeChain, Litecoin için Önemli Haber ve Uyarılar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin, Ripple, VeChain, Litecoin için Önemli Haber ve Uyarılar
Bitcoin, Ripple, VeChain, Litecoin için Önemli Haber ve Uyarılar

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin, Ripple, VeChain, Litecoin için önemli haber ve uyarılar var. Bitcoin’e karşı Visa’dan, VeChain’de yeni bir işbirliğine kadar, kripto dünyasındaki son gelişmelere bakalım.

Bitcoin, Ripple, VeChain, Litecoin için Önemli Haber ve UyarılarBitcoinFundstrat’dan Tom Lee, Bitcoin cüzdanlarının sayısının mevcut çok sayıdaki Visa (NYSE:V) kartlarının sayısı ile karşılaştırılmasının, neden hala “kripto için ilk günler” ifadesini doğrulayan en iyi örnek olduğunu söylüyor.

Lee, CNBC’ye şunları söyledi:

“İnsanların Bitcoin‘in asla eski yüksek fiyatlarına ulaşamayacağını düşündüğüne şaşırıyorum. Bugün, Bitcoin kullanan 50 milyon cüzdan bile olmadığını hatırlamak zorundayız. Ancak, dört buçuk milyar Visa kartı var.”

EthereumEthereum‘un Constantinople yükseltmesi için test yapılması beklenen etkiyi yaratmadı.

Ethereum Client Parity’nin yayın müdürü Afri Schoedon’a göre, prosesi ileriye taşımak için testnette daha fazla madenciye ihtiyaç var.

Ethereum blok zincirindeki verimi arttırmak ve işlem ücretlerini düşürmek için tasarlanan Constantinople’un bu ay beklenen sunumunda gecikme olup olmayacağı belli değil.

Ripple ve XRPRipple, RippleNet‘in bankaların küresel likidite darboğazını azaltmasına nasıl yardımcı olabileceğine dair yeni bir ayrıntılı döküm yayınladı. RippleNet, sınır ötesi işlemleri gerçekleştirmek için Ripple teknolojisini kullanan 100’den fazla üye bankadan oluşan bir ağıdır.

Ripple, teknolojisinin finansal kurumlar tarafından kullanılabilmesi için üç yol gösteriyor:

  • Mevcut ilişkiler ve hesaplar ile bankadan bankaya tipik para ilişkilerini arttırmak.
  • Daha pahalı yoldan yüksek likidite maliyetinin üstesinden gelmek için sık sık oluşturulan üçüncü taraf para ilişkilerini geliştirmek.
  • Talep üzerine likidite sağlamak için XRP’yi kullanarak, düşük hacimli koridorlara ulaşmak için maliyeti düşürmek.

VeChainVeChain’in Singapur’daki yöneticisi Sarah Nabba, Singapur’daki DHL Asya Pasifik İnovasyon Merkezi’nin VeChain ile işbirliği yaptığını söyledi.

İnovasyon Merkezi çeşitli lojistik çözümler geliştiriyor ve bölgede yenilikçi işbirliklerini destekliyor. Ayrıca, geleceğe yönelik lojistik ve tedarik zinciri çözümlerinin geliştirilmesi için çalışıyor.

TronTron, geliştiriciler için yeni bir araç paketi yayınladı.

TronBox, TronGrid, TronStudio ve TronWeb, geliştiricilerin platformun yeni blok zincirinde merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlandı.

LitecoinLitecoin yedinci yıl dönümünü kutluyor.

2011 yılında, Litecoin kurucusu Charlie Lee, Litecoin’nin oluşturulmasını ilk kez duyurdu:

“Litecoin, Bitcoin’e benzer gerçek bir alternatif para birimi yaratma çabasıyla IRC’de bir araya gelen bizden birkaç kişinin ürünüdür.”

Lee, Litecoin‘nin, daha küçük miktarlardaki paranın, Bitcoin’den daha düşük ücretlerle transfer edilmesi için oluşturulduğunu söylüyor.

Diğer haberler için tıklayınız.

Bu haberi RT et çekilişle 50 TRX kazanma şansı yakala

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin, Ripple, VeChain, Litecoin için Önemli Haber ve Uyarılar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2016’dan beri görülmemişti: Lee’nin Bitcoin endeksi pik yaptı Waves Vostok projesi sayesinde 2 günde değerini 2’ye katladı! Rusya Merkez Bankasının altına dayalı kripto para planı Bakkt hayal kırıklığı oluşturan bir hafta geçirdi! Şimdi bizi neler bekliyor? 2020’de XRP’ye ek koridorlar geliyor Çin Başkanı Xi Jinping liderliğinde toplanan Siyasi Büronun gündemi blockchain

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır