Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Piyasada Gücünü Hissettiriyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Piyasada Gücünü Hissettiriyor!
Bitcoin Piyasada Gücünü Hissettiriyor!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin, piyasada mevcut gücünü daha fazla arttırmaya başladı ve yatırımcılara verdiği mesaj ile birlikte tekrar yükselebilecek olduğu beklentisini yarattı. Bir süre önce kripto para birimlerindeki fiyat değişimlerinin etkisi çok düşük seviyede kalmış ve yatırımcılar büyük bir kriz içerisinde olduklarını anlayarak, piyasadan aniden panik satışlar yaparak satmaya başlamışlardı. Bitcoin fiyatının yükselmesi ile birlikte ise kripto para piyasasında ciddi artışlar yaşandı.

Bitcoin fiyatındaki yükselişlerin artması sayesinde piyasanın kendi kendisini toparlaması ve yavaş yavaş dengelenmesi sayesinde yatırımcıların bir kısmı, kripto para birimlerine olan ilgisinin daha fazla arttığını belirtmeye başladılar. Yatırımcılar, piyasa hacminin artmasının etkisi ve piyasadaki yükselmeler sonucunda ciddi artışlar görürken, bazıları ise piyasaya henüz güvenemeyecek olduklarını ifade ettiler.

Yatırımcılar memnun
Yatırımcılar kripto para fiyatlarında olan artışlardan memnun olduklarını belirtiyorlar. Bazıları ise bu yükselişler konusunda hemen beklentiye girmemek gerektiğini ve bir süre bekledikten sonra buna uygun olarak hareket etmek gerektiğini düşünüyorlar.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Piyasada Gücünü Hissettiriyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

”Bitcoin Bütün Dünyaya İnanç Veriyor” Bitcoin Fiyatı Düşecek Mi? Beklediği boğalara 2019’da kavuşması kuvvetle muhtemel 3 altcoin Thomas Lee: Bir FOMO rallisi, Bitcoin’i tüm zamanların zirvesine çekebilir Kuzey Kore, ABD Ambragosunu Kripto Para ve Blockchain ile Deliyor Lightning Network üzerinden Bitcoin satın almada yeni dönem

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır