Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Önümüzdeki Yıl Piyasayı Domine Edecek, Altkoinlerin Değeri Düşecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Önümüzdeki Yıl Piyasayı Domine Edecek, Altkoinlerin Değeri Düşecek
Bitcoin Önümüzdeki Yıl Piyasayı Domine Edecek, Altkoinlerin Değeri DüşecekKripto para piyasasıyla ilgili yapılan yeni bir araştırmaya göre Bitcoin önümüzdeki yıl içerisinde piyasadaki konumunu güçlendirecek. Bu araştırma, piyasadaki pek çok altkoinin önümüzdeki yıl içerisinde önemini yitireceğini öne sürüyor.

Bitcoin Hakimiyeti

ABD’deki küresel yönetim danışmanlık şirketlerinden A.T. Kearney, kripto para piyasasının geleceği hakkında yeni bir araştırma yaptı.

Forbes tarafından yayınlanan bu araştırma, kripto para piyasasının önümüzdeki yılki durumu hakkında tahminlerde bulunuyor:

“Kripto para yatırımcıları çeşitli risklerden çekindikleri için altkoinler önemini yitirecek ve Bitcoin 2019’un sonunda toplam piyasa değerinin üçte ikisini oluşturacak.”

Hafif Düzenlemeler

A.T. Kearney tarafından yapılan bu araştırmada kripto para piyasasına getirilen düzenlemelerden de bahsediliyor.

Bu araştırmaya göre Dünya genelindeki düzenleyiciler kısa süre içerisinde kripto paralara çok daha ılımlı yaklaşmaya başlayacaklar. Bu ılımlı tavır kripto para düzenlemelerinin genel olarak hafiflemesini sağlayacak.

Altkoinlerin Önemi

A.T. Kearney’nin yetkili isimlerinden olan Courtney Rickert, piyasadaki altkoinlerin geleceği hakkında ilginç yorumlar yaptı.

Rickert’a göre altkoin piyasası git gide daha “karmaşık” bir hale almaya başlıyor ve bu durum Bitcoin’in epey işine yarayacak.

Özellikle yakın zamanda gerçekleşen Bitcoin Cash forkunu örnek gösteren Rickert, şu yorumu yapıyor:

“Önü arkası kesilmeyen hard forklar, geliştiricilerin bir türlü hemfikir olamaması gibi şeyler Bitcoin’in kripto para piyasasındaki konumunu güçlendirecek.”

A.T Kearney araştırmacıları ayrıca zaman içerisinde kurumsal yatırımcıların da piyasaya giriş yapmaya başlayacaklarını, kripto para piyasasının bu sayede olumlu bir çıkış yakalayacağını düşünüyorlar.

Bitcoin Önümüzdeki Yıl Piyasayı Domine Edecek, Altkoinlerin Değeri Düşecek isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Önümüzdeki Yıl Piyasayı Domine Edecek, Altkoinlerin Değeri Düşecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin madenciliğine 260 milyon dolarlık ekipman Analist görüşü: Bitcoin sakin pazar görünümü 2019’da tamamen değişecek AMD Bu Yılın Üçüncü Çeyreğinde Blockchain Sektöründen Verim Alamadı Hublot Bitcoin’in 10. Yıl Şerefine Ürettiği Saatler İçin Sadece BTC Kabul Edecek Bu Bulmacaya 310 Bitcoin Gizlendi. Bitcoin yatırımcısını korkutmaya devam ediyor! BTC son 13 ayın en düşük seviyesinde!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır