Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin İçin, 2019’da Dikkat Edilmesi Gereken 4 Önemli Tarih

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin İçin, 2019’da Dikkat Edilmesi Gereken 4 Önemli Tarih
Bitcoin İçin, 2019’da Dikkat Edilmesi Gereken 4 Önemli TarihKripto para piyasaları, 2019 yılına yepyeni bir umut ve iyimserlikle girdi. Kötü geçen 2018’in ardından, birçok otoriteye göre 2019’da işler bir miktar daha farklı olacak. Peki bu yıl boyunca dikkat etmemiz gereken tarihler hangileri? Sizler için derledik…

Bakkt Platformu, 2019’un Başı
Birçok kişinin merakla beklediği ve kripto para piyasalarına kurumsal yatırımcının parasının akışını sağlayacağı iddia edilen Bakkt platformu için geri sayımda artık sona yaklaştık. Fiyata olumlu etki etmesi beklenen bu kritik platformun açılışı ise 2019’un ilk dönemlerinde yapılacak.

 Nasdaq Bitcoin Vadelileri, 2019’un İlk Çeyreği
Nasdaq da, Bitcoin vadelileri sunan bir başka dev borsa olmaya hazırlanıyor. Şu anda net olarak bir tarih verilmese de, çıkan haberlere göre bu vadeli işlemlerin sunum tarihi bu yılın ilk çeyreği içinde bir zamana denk gelecek.

Vaneck/SolidX BTC ETF’si
Bir dönem gündemi çok yoğun şekilde meşgul eden ve kurumsal yatırımcı için anahtar olduğuna inanılan Bitcoin ETF’si ile ilgili, SEC’in verdiği erteleme kararının miadı 27 Şubat’ta doluyor. Bakalım o gün, bu konu ile ilgili neler yaşanacak?

Mt. Gox Koin Dağıtımı
ETF’nin yanı sıra, şu anda Mt. Gox koin dağıtımı etkinliği de yaşanacak. Rehabilitasyon planı için belirlenen tarih ise Şubat 2019 ancak otoriteler, çeşitli yasal prosedür ve bazı zorluklar sebebiyle, esas dağıtım fazının Mayıs ayında başlamasını ön görüyor. Mt Gox’un elinde 166 bin BTC olduğu ve BTC’lerin toplamının 665 milyon dolar ettiği ifade ediliyor.

Bitcoin İçin, 2019’da Dikkat Edilmesi Gereken 4 Önemli Tarih isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin İçin, 2019’da Dikkat Edilmesi Gereken 4 Önemli Tarih - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

22 Kasım Ethereum fiyat analizi: ETH’de düşüş devam eder mi? Çin Merkez Bankasından Kripto Para Birimi Kullanma Risklerine Karşı Yeni Bir Uyarı Yapıldı CME Group: Bitcoin Sözleşmeleri Rekor Kırıyor İngiltere’de fidye yazılımı saldırısı: 1,2 milyon dolarlık BTC istediler Varlık Yöneticisi: Balinalar Bitcoin’i 20.000 Dolara Götürebilir Japonya’nın lider Bitcoin borsası hacklendi! 32 milyon dolar kayıp

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır