Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Hashrate Rekor Seviyeye Geri Döndü – Fiyat İse Hala Aynı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Hashrate Rekor Seviyeye Geri Döndü – Fiyat İse Hala Aynı
Bitcoin Hashrate Rekor Seviyeye Geri Döndü – Fiyat İse Hala AynıBitcoin Ekim ayına girdiğimizden beri 2017 senesinin rallisine benzer bir olay olup olmayacağı ihtimaline karşı bir çok kişi tarafından yakından takip edilmekte. Ticari hacme göre lider kripto para birimi tam ortada sıkışıp kaldı ve herhangi bir tahmin için hiçbir ipucu vermiyor. BTC fiyatları yaklaşık 2 haftadır 6.500 dolar seviyesinde gezinirken, analistler hem yükseliş hem de 3.000 dolara kadar düşüş ihtimali görmekte. Bazılarına göre BTC 1.000 dolara bile düşebilir.

Ancak ortada kesin ve net bir iyimser sembol varsa o da Bitcoin’in tekrardan Ağustos ayındaki rekor seviyeye yükselen 57 EH/S’lik hashrate‘idir. 6.500 dolar ve hatta 6.000 dolar seviyeleri bile bir çok madencilik çiftliği için çok verimli bir seviye olarak görülmekte. Yine de, madencilik endüstrisinin büyümeye devam edip etmeyeceğini kestirmek aynı BTC tahmini yapmak gibi zor.

Bitcoin madencilik ekipmanlarının önde gelen satıcısı Bitmain, ayı piyasası süresince cihaz satışlarında düşüş yaşadı ki bunda genel piyasa fiyat düşüşlerinin de etkisi var. Önümüzdeki bir kaç ay BTC piyasa fiyatının ve madencilik ekonomisinin düzelip düzelmeyeceğine, ya da tamamen çöküşe geçip geçmeyeceğine karar verecek.

Basın saatine göre lider kripto para birimi Bitcoin’in toplam piyasa hacmi 113 milyarı geçti ve BTC 6.544.98 dolardan el değiştirmekte. Bitcoin’in son 24 saatlik hacmi ise %0.46 düşüşle kırmızıya çalmakta. Yine de, son bir ay içerisinde Bitcoin’in gösterdiği istikrar, piyasanın en büyük düşmanı olan volatiliteye karşı alınmış bir zafer konumunda.

Bitcoin Hashrate Rekor Seviyeye Geri Döndü – Fiyat İse Hala Aynı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Hashrate Rekor Seviyeye Geri Döndü – Fiyat İse Hala Aynı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Aktif Bitcoin cüzdanı sayısı ilk kez bu kadar düştü S-400 Açıklamaları Sonrası Bitcoin/TL’nin Yükselişi Hız Kazandı! Kadir Has Üniversitesi’nden Önemli Blockchain ve Kripto Para Adımı İsviçre Bankası Julius Baer Kripto Para Hizmetine Başlıyor En Büyük Kripto Para Borsalarından OKEx’in Ofisini Bastılar! Litecoin Hash Rate’i Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır