Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Hala Gelecek Vaat Ediyor! Eğer 0.28 BTC’ye Sahipseniz, Yüzde 1’lik Kısmın İçindesiniz!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Hala Gelecek Vaat Ediyor! Eğer 0.28 BTC’ye Sahipseniz, Yüzde 1’lik Kısmın İçindesiniz!
Bitcoin Hala Gelecek Vaat Ediyor! Eğer 0.28 BTC’ye Sahipseniz, Yüzde 1’lik Kısmın İçindesiniz!Bitcoin’in kısıtlı arz miktarından dolayı, Google (NASDAQ:GOOGL) Ürün Müdürü Steve Lee, dünya nüfusunun sadece %1’lik kısmının 0.28 BTC ve daha fazlasına sahip olabileceğini ifade etti.

Lee attığı bir tweet ile şunları ifade etti:

”Eğer 0.28 BTC’ye sahipseniz ve HODL’larsanız, dünyanın mevcut nüfusunun %1’inden daha fazlasının hiçbir zaman sizden daha fazla BTC sahibi olamayacağından emin olabilirsiniz. Bugün yapacağınız 1.830 dolarlık mütevazı bir yatırım, geleceğin Bitcoin dünyasında sizin de %1 içerisinde yer almanızı garanti altına alabilir.”

Steve aslında attığı tweet ile başka bir kullanıcı, Viyaj Boyapati’nin gönderisine yorumda bulundu. Boyapati de teknik olarak Lee ile benzer açıklamalarda bulunsa da, insanların bu durumu fark ettiklerinde daha fazla %1 kitlesine girebilmek için birbirlerini ezeceklerini ifade etti.

Bitcoin’in toplam miktarı 21 milyon olarak belirtilse de, ağda dondurulan veya artış erişilemeyen hesapların içerisindeki Bitcoin’ler nedeniyle teknik olarak toplam miktar 21 milyonun altında kalmakta. 2017 yılında Chainalysis isimli blockchain araştırma firmasının yaptığı bir araştırmaya göre, ağdaki 4 ile 6 milyon arasındaki Bitcoin sonsuza kadar kayboldu ve Bitcoin’in yükselme vakti yavaş yavaş gelmekte.

Bitcoin Hala Gelecek Vaat Ediyor! Eğer 0.28 BTC’ye Sahipseniz, Yüzde 1’lik Kısmın İçindesiniz! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Hala Gelecek Vaat Ediyor! Eğer 0.28 BTC’ye Sahipseniz, Yüzde 1’lik Kısmın İçindesiniz! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SEC’in Bitcoin’den vazgeçmesinden sonra, Bitcoin balinaları kurtarmaya gelecek mi? Bitcoin 3.650 Doları Geçti Kripto Paralar Yükseliyor, Bitcoin Aylık Kayıp Yolunda XRP Hodlerlarını sevinderecek bir haber! Binance XRP’yi..! Danimarka, Vergi Konusundaki Denetimlerini Sıkılaştırıyor: 3 Borsadan Veriler İstendi eToro CEO’su: 100 Milyon Kullanıcıya Sahip BitTorrent ICO’su Akıllıca, Yatırım Yapabilirim

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır