Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Google Trends ‘de Beyonce’u Tekrar Geçti – Diğer En Çok Aranan Kriptolar ise…

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Google Trends ‘de Beyonce’u Tekrar Geçti – Diğer En Çok Aranan Kriptolar ise…
Bitcoin Google Trends ‘de Beyonce’u Tekrar Geçti – Diğer En Çok Aranan Kriptolar ise…

4/4


2/4

Bitcoin Google (NASDAQ:GOOGL) trends aramalarında tekrar yükselişe geçiyor. Bitcoin fiyatlarının düşüş trendinde seyrettiği dönemlerde ilgide yani google aramalarında düşüş gözleniyor. Yükseliş döngüsüne girdiğinde ise google trends aramalarında çok büyük değerlere ulaştığı bilinen bir gerçek.

Bitcoin Google Trends Aramalarında YükseliyorBitcoin popülaritesi şu aralar tekrar artma eğiliminde. İnsanlar sosyal medyada, bloglarda ve kişisel sitelerinde Bitcoin’den daha çok bahseder oldu. Hatta bugün öğle saatlerinde Twitter’da 60 dakika içerisinde tam 1963 kere Bitcoin’den bahsedildi. Twitter’da en çok bahsi geçen kripto para listesi ise aşağıda.

 • Bitcoin (BTC) – 1,963
 • Ethereum (ETH) – 1,160
 • XRP – 845
 • Litecoin (LTC) – 768
 • NEO (NEO) – 632
 • Stellar (XLM) – 569
 • Tron (TRX) – 562
 • Cardano (ADA) – 502
 • Omisego (OMG) – 484
 • Nano (NANO) – 451
 • Bitcoin Google Trends listelerinde Beyonce ile uzun süredir devam eden savaşı, sıkı bir çekişmeye sahne oluyor. Bu ikilinin istatistiklerine Ariana Grande’yi de dahil ettiğimizde ilginç bir harmoni oluşuyor. 9 Ekim gününü baz alarak konuşacak olursak Bitcoin öğleden önce önde götürdüğü arama verileri istatistiğini öğlen saatlerinde Beyonce’e kaptırmış görünüyor. Hatta öğleden önce aldığı aratma sayısı Beyonce’un 3 katını geçmiş vaziyetteydi.

  Aşağıda ilgili istatistik grafikleri bulabilirsiniz.  Kripto topluluğunun son derece aktif olarak katılımının olduğı reddit’te de Bitcoin’in diğer kripto paralar üzerinde hakimiyeti görülüyor. Lakin ilgide en yüksek artış oranı XRP’de. Bitcoin’i BTC ve Bitcoin olarak ayrı ayrı tasnif eden araştırma verileri iki kelimeye sırasıyla %39 ve %18’lik ilgi artışı tanımlamış.


  Bitcoin özelinde tüm kripto paralara ilginin artması bu sektörün olmazsa olmazdı. Kripto para piyasası bugüne kadar kurumsal yatırımcı olmadan, ETF desteği sağlanmadan ve devletlerin yasaklamalarına rağmen geldi. Buna ilaveten artık halk tabanında kripto paralara karşı daha büyük bir bilinç seviyesi gözlemlenmekte. Bu işaretlerin hepsi orta-uzun vadede kripto para sektörünü canlı tutacak emareler. Bitcoin google trends aramaları 2017’deki gibi tekrar şaha kalktığında buraları boğaların toynak sesleri kaplayacak.

  3 Dakikalık Kısa Bitcoin Teknik Analiz Videomuzu Buradan İzleyebilirsiniz

  Bitcoin Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

  Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

  Bitcoin Google Trends ‘de Beyonce’u Tekrar Geçti – Diğer En Çok Aranan Kriptolar ise… - Yorumlar

  YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

   

  Yapılan Yorumlar

  SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Krize piyasanın tepkisi: Tether’in bankadaki paramızdan daha çok karşılığı var Japonya Kripto Paralarla İlgili Yeni Düzenlemeler Hazırlıyor Bitcoin fiyatları 9 bin dolar seviyesinde seyrediyor Hyperledger, Aries Projesini Duyurdu Cardano’da Neler Oluyor: İşte Son Gelişmeler Eski SEC üyesinden Bitcoin ETF açıklaması

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kripto Para

  Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır