Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Fiyatı Son Bir Yılın En Düşük Seviyesini Gördü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Fiyatı Son Bir Yılın En Düşük Seviyesini Gördü
Bitcoin Fiyatı Son Bir Yılın En Düşük Seviyesini Gördü

© Reuters.  Bitcoin Fiyatı Son Bir Yılın En Düşük Seviyesini Gördü© Reuters. Bitcoin Fiyatı Son Bir Yılın En Düşük Seviyesini Gördü

Artık kripto para dünyasında rahatsız edici ortak bir olay haline gelen Bitcoin fiyatı, bugün 2018’de ilk kez 3.200 $ ‘ın altına düşerek son bir yılın en düşük seviyesine ulaştı.

Öncü kripto para’nın 3.200 $ ‘ın altına düşmesi, haftada bir başarısız ara girişiminin ardından geldi. Yazı yayımlanırken Bitcoin fiyatı, 3.171 $ ‘a kadar kısa bir dalıştan sonra, Bitstamp’te 3.187 $’ dan işlem görüyordu. Öte yandan, toplam kripto para piyasa değeri geçen yıl bu tarihte 102 milyar dolara indirmişti. Bu da yaklaşık olarak Bitcoin’in tekil pazar büyüklüğünün yaklaşık %37’sine eşitti.

Tabii ki, günümüzün durgun performanslarını açıklamak için gülünç girişimlerde bulunuldu. Bunların arasında, bombaların bombardıman uçaklarının dünyanın her yerinde bulunan kurbanların kripto ödemelerini gasp etmeye çalıştığını öne süren raporuna bağlı olan en az bir tanesi vardı.

Bununla birlikte, çoğu zaman olduğu gibi, piyasada yıl boyunca süren aşağı yönlü baskının dışında, hareketin net bir tetikleyicisi olduğu ve BTC’nin sağlam bir dip oluşturabilmesi için bunu yapmaya devam edeceği görünmemekte.

Bitcoin Fiyatı Son Bir Yılın En Düşük Seviyesini Gördü isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Fiyatı Son Bir Yılın En Düşük Seviyesini Gördü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

274 Milyar Doları Gören Piyasanın Hali Ne Olacak? Huawei CEO’suna Göre Çin de Kendi Librasını Piyasaya Sürmeli BSV’yi Liste Dışı Bırakan Kraken, Her Ay İki Yeni Koin Listeleyecek Reuters: Bitcoin ticari işlemlerinde endişe verici düşüş! OKEX’e Göre Bitcoin, Sene Sonu 14 Bin Dolar 12 ayın zirvesi: Bitcoin, 9000 dolar sınırına dayandı – Analistler ne diyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır