Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin fiyatı hakkında herkes şunu merak ediyor: En kötüsünü yaşadık mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin fiyatı hakkında herkes şunu merak ediyor: En kötüsünü yaşadık mı?
Bitcoin fiyatı hakkında herkes şunu merak ediyor: En kötüsünü yaşadık mı?

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatı hakkında çeşitli görüşler ortaya atılmaya devam ediyor. Kripto paraların şimdiye kadarki en kötü ayı marketinin görüldüğü 2018 çöküşü ile Bitcoin’deki düşüş hafta sonu daha da kötüleşti.

Bitcoin fiyatı hakkında herkes şunu merak ediyor: En kötüsünü yaşadık mı?Sadece 10 yıl önce piyasaya giren Bitcoin, Bitstamp’daki fiyatlara göre Pazar günü 3475 dolara kadar düştü. Bitcoin, Bloomberg verilerine göre Hong Kong’da saat 11:23 a.m.’de 3949 dolardan işlem görüyordu. Bu fiyat cuma günü New York saati ile 5 p.m.’de o seviyeden yüzde 7.3 daha düşüktü. Bu değer, Aralık ayındaki pik değerinden ise yaklaşık yüzde 79 daha düşük.

Forbes’a göre Bitcoin fiyat çöküşünün arkasında….

Çöküş ile Bitcoin, 2011 yılındaki yüzde 93’lük dalış ve 2013 yılından 2015 yılına kadar olan yüzde 84’lük bozgun ile aynı lige girmiş oldu. Bu esnada Tokyo merkezli Mt. Gox kripto borsası da zor günler yaşıyordu. Dolar olarak bu seferki zarar daha büyük olmuştur. CoinMarketCap verilerine göre pazarın pik yaptığı günden beri kripto para piyasası 700 milyar dolardan fazla kayba uğramıştır.

Daha düşük Bitcoin fiyat beklentisi tuzak olabilir mi?

Boğalar, kurumsal yatırımcılardan gelen talep ile bir rallinin ateşleneceği üzerine bahse giriyorlar. Bu arada büyük para babalarının çoğu, borsa güvenliği, market manipülasyonu ve düzenleyici riski hakkındaki endişelerin ortasında kenarda bekliyorlar.

Hong Kong merkezli kripto para şirketi OSL’de baş yatırımcı olan Ryan Rabaglia:

“Elden çıkarma birkaç önemli oyuncunun gerçekten inancının test edilmesidir. Bunun için bir daha düşüş olacağını düşünmüyorum. Sonunda kurumsal paranın gelmesine ihtiyacımız olacak. Destek almak ve büyümek için.”

Bitcoin domino taşları gibi yıkılıyor!!!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin fiyatı hakkında herkes şunu merak ediyor: En kötüsünü yaşadık mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brian Kelly: “Bitcoin, bir makro ticarete başlıyor.” Zamanlama manidar! FAANG hisseleri Kripto piyasasına giriyor!! LinkedIN’in ABD’deki En İyi 50 İşveren Listesi Yayınlandı: Coinbase, JP Morgan’ı Geçti Güney Kore Hükümeti E-Oylama Sistemi İçin Blockchain’i Deneyecek Grayscale Ethereum Trust’ta 1 Ethereum (ETH) 6.000 Dolar! Kripto Paraları Ülke Parası Yerine Kullanmak Batış Sebebi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır