Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Fiyatı 3.600 Dolara Düştü!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Fiyatı 3.600 Dolara Düştü!
Bitcoin Fiyatı 3.600 Dolara Düştü!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin sahipleri bugün gün içerisinde fiyatların 3.600 dolar seviyesine düşmesinden sonra panik satışlarına tekrar başladı. 3.500 doları görürse büyük düşüş yaşayabilecek olduğundan endişe edilen Bitcoin, fiyatı ile yatırımcılara gün içerisinde panik satışlar yaptırmanın yanında piyasa hacminde de çatlak yarattı. Milyarlarca dolarlık piyasa hacmi kaybının birkaç gündür değişim oranları ortalama 10 milyar dolar civarındayken, bugün ise 15 milyar dolar seviyesine yükseldi ve kripto para birimlerinin fiyatlarında %7 oranında düşüşler oldu. Bazı kripto para birimlerinin fiyatlarındaki düşüşler daha fazla olurken, en büyük düşüşü ise son 24 saat içerisinde %9.24 oranı ile Ethereum yaşadı.

Ethereum Çok Düşüyor
Ethereum fiyatının en fazla düşen kripto para birimi olması ve fiyatının sürekli olarak düşüyor olmasının yanında en büyük düşüşleri Ethereum’un görüyor olması yatırımcılarına daha zor günler yaşamalarına sebep oluyor. Bitcoin fiyatındaki değişimlere göre Ethereum %48 oranında (BTC-ETH) düşüş yaşaması ile yatırımcılarına zor günler yaşatan ve en fazla düşen kripto para birimi olarak anılıyor.

*Ethereum ve Bitcoin ayrı kripto paralardır.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Fiyatı 3.600 Dolara Düştü! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Açıklayacaksanız Açıklayın: Satoshi Nakamoto’nun Kimliği Yarın Öğrenilecek Mi? TrueUSD (TUSD) Binance Borsasında Listeleniyor XRP 11% oranında yükseldi Jeremy Allaire: Facebook’un Kripto Parası Regülasyonu Tetikler Bitcoin’in Gizemli Yaratıcısının Ortaya Çıkması için Geri Sayım Başladı! Eski JPMorgan analisti: Bitcoin için dua zamanı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır