Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin ETF kararı ile bu tahminlerin çoğu çöp olacak – işte en uçuk 11 Bitcoin fiyat tahmini

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin ETF kararı ile bu tahminlerin çoğu çöp olacak – işte en uçuk 11 Bitcoin fiyat tahmini
Bitcoin ETF kararı ile bu tahminlerin çoğu çöp olacak – işte en uçuk 11 Bitcoin fiyat tahmini


Bitcoin ETF kararı kripto para piyasası tarafından merakla bekleniyor. Bunun yanında Bitcoin’ingeleceği konusundaki tartışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bir tarafta, kripto evangelistler, Bitcoin’in geleceğin dijital altını olacağını iddia ediyorlar. Diğer tarafta geleneksel kanat bu kripto paranın mevcut finansal sistem üzerinde tehdit oluşturduğunu düşünüyor.

Bitcoin ETF kararı ile bu tahminler çöp olabilir.Bitcoin ETF kararı öncesi BTC/USD, -0.07% 6,400 $ üzerinde işlem görürken piyasada uçuk öngörüde bulunanların fiyat aralığı 100 dolar ile 1 milyon dolar arasında değişiyor. işte bazı uçuk tahminler.


Bitcoin dünyasının en göze çarpan isimlerinden ikisi, facebook fikri ve yazılımının kendilerinden çalındığı tartışmaları sonrasında Facebook Inc (NASDAQ:FB).’ten 65 milyon dolarlık uzlaşma ile sansasyonal bir şekilde zenginleşen Tyler ve Cameron Winklevoss ikizleri.

Piyasada bulunan toplam kripto paranın %1 ini ellerinde bulunduran ikizler, Bitcoin’in geleceğin dijital altını olacağını iddia edenlerden. Şubat ayında, Bitcoin’in fiyatı 2018 ‘in düşük seviyelerinde iken değerinin 320.000 dolara kadar çıkabileceğini öngörmüşlerdi.

Bitcoin’in aynı şekilde geleceğin dijital altını olarak gören CNBC Mad Money programının sunucusu Jim Cramer ve siber güvenlik gurusu John McAfee. Her ikisi de, Bitcoin’in 1 milyon dolar seviyelerine çıkabileceğini öngörüyorlar.

Bitcoin ETF kararı öncesinde boğa öngörüsünde bulunan diğer ünlü kişi Fundstat stratejisti Tom Lee. Kendisi Bitcoin’in 2018 yılı sonuna kadar 25.000 dolar ve 2022’ye kadar 125.000 dolara ulaşacağını söyledi. Teknoloji milyarderi ve Bitcoin yatırımcısı Tim Draper, ABD’nin California eyaletinde kendi ismini taşıyan Draper Üniversitesinde 12 Nisan tarihinde düzenlenen 2018Block(chain) partisinde, 2022 yılında Bitcoinin değerinin 250 bin dolar olacağını ifade etti.

Bitcoin ETF kararı öncesinde Bitcoin ile alakalı uçuk ayı piyasa tahmininde bulunanlar da var. 2001 Nobel Ödülü sahibi ekonomist Joseph Stiglitz ve Kenneth Rogoff, Kripto aleminin üzerine adeta soğuk su döküyor. Her ikisi de tek bir Bitcoin fiyatının 2028 yılına kadar 100 $ değerinde olacağını söyledi. Stiglitz, Temmuz ayında Financial News gazetesine verdiği demeçte, Bitcoin’in on yıl içinde 100 $ değerine kolayca ulaşabileceğini söyledi.

Bununla birlikte, 2017 nin sonu ile başlayıp ve 2018’in ilk iki ayına uzanan vahşi bir dönemden sonra, Bitcoin yılın en büyük bölümünü 6.000 $ ile 8.000 $ arasında geçirdi. Ve an itibariyletüm zamanların en düşük volatilite seviyelerinde seyrediyor.

Bitcoin ETF kararı öncesinde açıkcası kripto piyasası ile ilgilenen herkes bu tahminlere alışkın. Ancak şu bir gerçek Bitcoin’in geleceğin teknolojisi olacağı konusunda da herkes hemfikir. Bununla birlikte fiyatı hakkında net bir öngörüde bulunmak ise çok zor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin ETF kararı ile bu tahminlerin çoğu çöp olacak – işte en uçuk 11 Bitcoin fiyat tahmini - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Son 18 Ayda 3 Milyar Dolarlık Dijital Varlık Çalındı Ethereum Kurucusu Buterin’in Ripple’da Staj Başvurusu Yaptığı Ortaya Çıktı AB’nin Finansal Otoritesi Kripto Para Gözetimine Ayırdığı Bütçeyi Arttıracak Kripto Para Düşüşleri Korkutmalı Mı? Kripto kışı bitti: Bitcoin en yüksek işlem hacmine doğru ilerliyor Kaç Bitcoin kaldı ve son BTC ne zaman çıkarılacak?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır