Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Facebook’tan Zincir Teknolojisi Adımı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Facebook’tan Zincir Teknolojisi Adımı
Facebook’tan Zincir Teknolojisi Adımı

© Reuters.  © Reuters.

Facebook (NASDAQ:FB), dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden ve buna bağlı internet siteleri arasında en fazla ziyaret edilen ulusal 2. internet sitesi. Bu yönü ile tüm dünyadan milyarlarca insan ve bölge hakkında bilgi toplayan ve bu bilgileri analiz eden, seçimlere bile müdahil olduğu iddiası ile geçtiğimiz aylarda Amerikan Senatosu tarafından CEO’su Mark Zuckerberg’in ”sorgulandı” devasa büyük ve devasa zengin bir platform. Bu yönü ile yeni teknolojilerden yararlanmak ve en iyi imkanlara sahip olmak için adımlar atan Facebook, yakın zamanda Blockchain teknolojisi ile geliştirilmiş olan bir takım araçlarını kullanıcılara sunabilir.

Sıra Facebook’ta Mı? Yeni Teknoloji Test Ediliyor.
Bugün Kaliforniya merkezli olarak 5 kişilik kapasite ile açılan ”Blockchain teknolojisi konusunda uzman 5 uzman kişi arıyoruz” iş ilanı ile şirket, zincir teknolojisi ekibini büyütmeye karar verdi. Bu karar sonrasında iş ilanına başvuran kişilerin gerekli görüşmeler sonrasında işe alınacak olduğunu açıklayan teknoloji şirketi, zincir teknolojisi hakkında ne geliştirecek olduğu ve işe alacak olduğu Blockchain teknolojisi hakkında uzman kişilerin ne yapacak olduğunu açıklamadı.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Facebook’tan Zincir Teknolojisi Adımı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

JP Morgan CEO’su: Libra’ya Vakit Harcayamam Çin Şubat Ayının Kripto Para Derecelendirmelerini Yayınladı: Bitcoin Yükselirken, Tron Sürpriz bir Giriş Yaptı Powell Depremi! Bitcoin’deki Kayıp %10’u Geçti! Bitcoin Neden Düşüyor? Flaş kripto para haberleri:  Twitter CEO’sunun Bitcoin portföyü, XRP, TRON, Ethereum, IOTA, Nano ve daha fazlası Kripto para fiyat analizi: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash’de son durum IOTA’nın Güvenlik Kusuru Bulanlara 220.000 Dolar Ödül Var!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır