Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bir Yatırım Firması Müşterilerini 13 Kripto Paraya Yönlendiriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bir Yatırım Firması Müşterilerini 13 Kripto Paraya Yönlendiriyor
Bir Yatırım Firması Müşterilerini 13 Kripto Paraya Yönlendiriyor


Bu 13 kripto paraya yatırım yapmak kazançlı olur mu? Peki bunlar hangi kripto paralar? Piyasa durgun seyrine devam ederken nasıl kazanabiliriz?

13 Kripto Paraya Yatırım Yapılabilir2017 yılı sonunda, tüm kripto para piyasası yükselirken, çok sayıda yeni kripto işletmesi çılgın fikirler ile piyasaya girdi. Kripto para birimleri için acımasız bir yıl oldu. Bitcoin (BTC) bu yıl %54 düştü. Bu, büyük piyasa hacmine sahip diğer kripto paraların durumundan çok daha iyi. Ethereum (ETH), %74 düştü. XRP, %78 düştü. Bitcoin Cash (BCH), %82 düştü. Litecoin (LTC) fiyatı, %78 azaldı.

New Wave Capital, Temmuz ayında faaliyetlerine başladı ve kendini ilk kripto robo-danışman olarak adlandırıyor. Şirket, herhangi bir müşterisinin şimdiye kadar hesabını kapatmadığı söylüyor. Bunun yerine daha çok müşterinin geldiğini ve daha çok para yatırdıklarını söylüyor.

Şirket CEO’su Eric Campbell şöyle diyor:

“Bir kriz sırasında bize gelen müşteriler, yatırım için daha uzun vadeli bir yaklaşıma sahipler.”

Şu an tam olarak kriptoya yatırım yapmak için uygun bir zaman değil. New Wave, müşterilerinin fonlarını 13 kripto para birimine yatırır. Bu kripto paralar şöyle: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Stellar (XLM), Litecoin (LTC), Ethereum Classic (ETC), Zcash (ZEC), OmiseGo (OMG), Golem (GNT), TenX (PAY), Numeraire (NMR) ve Civic (CVC). New Waves, her çeyrekte risk araştırması ve algoritmaya dayalı olarak yatırımları gözden geçirir. Bu ayı piyasasında, ağırlık payı en çok Bitcoin üzerindedir. Ancak Campbell daha küçük hacimli paraları hala boğa olarak görüyor. Çoğu insan, parmağını Bitcoin’e batırmış olanlar bile, bu kripto paraları hiç duymadılar.

Campbell şunları söyledi:

“Daha küçük hacimli altkoinlerin, en büyük potansiyele sahip olduğunu düşünüyoruz. Bir ayı piyasasında, herkes altkoinlerden uzaklaşır ve geleneksel olarak daha dirençli olan Bitcoin’e geri döner. Daha güvenli bir varlık olduğunu düşünüyorlar. Ama gelecekte başka bir boğa piyasasına geri döndüğümüzde, insanların altkoinlere geri döneceğini düşünüyoruz.”


30 Ekim 2018’e Kadar Bitcoin, Ethereum ve XRP Fiyatları

New Wave gibi şirketler, pazarda sadece uzun vadeli bir kazanan olmamak kaydıyla Bitcoin işlemleri yapmalıdır.

New Wave ürün müdürü Cheng:

“Bir piyasada düşüş olduğunda, kaliteye bir uçuş var ve bu da bugün Bitcoin. Ancak, şirketimiz uzun vadeli işlemleri hedefliyor. Ve eğer insanlar portföylerini uzun süre tutuyorlarsa, birden fazla kripto parada kalmanın ihtiyatlı olduğunu düşünüyorum. Gerçek yaklaşım değişimi uzun zaman alıyor.”

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bir Yatırım Firması Müşterilerini 13 Kripto Paraya Yönlendiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analist: Nvidia, Kripto’dan Kazandığı Rakamlar Konusunda Yalan Söylüyor New York Federal Rezerv Bankası: Kripto Paralar Yakın veya Orta Vadede Dolara Rakip Olmayacak! Binance Futures’ın Bitcoin işlem hacmi rekor kırdı ”ABD Kripto Paraları Engelleyemez” Demeyin! Trader Konuştu: Gmail Hesabım Bile Kapandı! Piyasalar kızıla boyanmışken Ripple ve Stellar neden farklı hareket ediyor? ‘Kripto Vadisi’ Birliği Başkanı: İsviçre Blockchain Yatırımcılarına ‘Açık’ ve Onlar İçin ‘Kolay’ Olmalı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır