Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Düşüyor, Microsoft GitHub’u Satın Aldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Düşüyor, Microsoft GitHub’u Satın Aldı
Bitcoin Düşüyor, Microsoft GitHub’u Satın Aldı

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Kripto paralar Pazartesi günü düşüşteydi, Bitcoin bir buçuk haftalık yükseliğinin ardından %2 kayıp yaşadıı.

Dijital döviz Pazar günü 7.754,00$’a kadar çıkmış, Pazartesi günü ise 7.500$’a geri gelmişti. Bitcoin en son saat 16.03’te, Bitfinex borsasında %2,48 düşerek 7.540,00$’daydı ve son bir buçuk haftadır bir zemin kazanmaya çalışıyor.

ABD Adalet Bakanlığı’nın tüccarların Bitcoin piyasasında fiyat manipülasyonu yaptığı ihtimali hakkında suç soruşturması başlatmasının ardından tüm sanal dövizler Mayıs ayında düşüş yaşamıştı.

Diğer dijital dövizler de Pazartesi günü düşük seyrediyor, Ethereum %4,21 düşerek 596,37$’a düştü. Ripple %2,83 düşerek 0,64777$’a gelirken, Litecoin %5,84 düştü ve 120,32$ oldu.

Kripto toplumu yazılımcı devi Microsoft (NASDAQ:MSFT)’un kod havuzu GitHub’u elde ettiği haberleriyle gevşedi. Birçok blok zincir ve dijital varlık projeleri toplum fertleri için kodu geliştiriyor veya daha anlayışlı hale getirmek için uğraşıyor.

Twitter ve Reddit kullanıcıları haberlerden dolayı biraz ürktü, büyük çaplı kurumun merkezsiz blok zincir toplumu üzerinde etkiye sahip olabileceği endişeleri dolaşıyor.

Bu sırada, Avrupa’da yeni bir ticaret platformu hizmete açıldı, bir İngiliz bölgesi Gibraltar’da Gibraltar Blokzincir Borsası adında bir platform. bir lisans ve düzenlenmiş dijital para borsası hazırlığında bulunuyor. Gibraltar Hisse Borsası’nın yardımlarıyla, Avrupa Birliği hisse borsası tarafından işletilen ilk düzenlenmiş kripto para borsası hayata geçecek.

Borsa şimdiden sınırlı işletimine başladı, 300 perakendeci hesabı ve birkaç kurumsal katılımcı halihazırda platformda yerini aldı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Düşüyor, Microsoft GitHub’u Satın Aldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Air Dropla Ev Alan Bangladeşli Yatırımcı! Bitcoin fiyatı henüz yönünü bulamadı: Peki kurtuluş neye bağlı? Alibaba’dan Jack Ma: Blockchain Daha Yeşil Bir Geleceğe Yardım Etmediği Taktirde, ”Anlamsız” Olacaktır Steem’ Deki İçerikten Para Kazanma Ve İçerik Oluşturucuları Kripto kışı bitti, hoş geldin Bitcoin baharı Bitcoin’i Destekleyen Zotapay La Liga’daki Alaves’e Sponsor Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır