Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Dünyasının Kalbi CoinMarketCap’tan Dikkat Çekici Yenilik

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Dünyasının Kalbi CoinMarketCap’tan Dikkat Çekici Yenilik
Bitcoin Dünyasının Kalbi CoinMarketCap’tan Dikkat Çekici Yenilik

2/2
Bitcoin Dünyasının Kalbi CoinMarketCap’tan Dikkat Çekici YenilikBitcoin Dünyasının Kalbi CoinMarketCap’tan Dikkat Çekici Yenilik

2/2

Kriptokoin.com- Kriptodaki en büyük web sitelerinden biri ve Bitcoin dünyasının kalbi olan CoinMarketCap (CMC), platformuna piyasadaki en iyi paraları belirleyen yeni bir derecelendirme sistemi ekledi.

CoinMarketCap ve Flipside Crypto ortaklık kurdu
Gerçek zamanlı fiyat izleme sitesi CoinMarketCap, kripto varlık derecelendirme sistemini platformuna getirmek için Blockchain analytics firması Flipside Crypto ile ortaklık kurdu. Derecelendirme sistemi, Temel Kripto Varlık Skoru (FCAS) olarak adlandırılıyor. FCAS; geliştirici aktivitesini, kullanıcı katılımını ve piyasa olgunluğunu ölçmek için tasarlandı.

En yüksek not “Süper” anlamına gelen “S” dir. Bir sonraki en yüksek puan “Cazip” anlamına gelen “A” dır. Flipside Crypto’nun puanları MarketWatch, Stocktwits ve TheStreet’te de gösteriliyor. CoinMarketCap’ın kripto derecelendirme sistemine “rating” sekmesi aracılığıyla erişebilirsiniz. İşte FCAS’a göre en yüksek puan alan kripto paralardan bazılarına bir bakalım:

Bitcoin Dünyasının Kalbi CoinMarketCap’tan yeni güncellemeler
Bu yenilik, CMC’nin Nisan ayında piyasaya sürülecek olan Android uygulamasının beklenen versiyonunu başlatmasından sadece bir ay önce gerçekleşti. Şirketin küresel pazarlama sorumlusu Carylyne Chan, bu yeni metriklerin, kullanıcılara varlıkların evrimi konusunda oldukça daha şeffaf bir görünüm kazandırmak için kullanılacağını belirtti. Ona göre, site 2018’de 125 milyon tekrar eden ziyaretçiye sahip, bu da birçok kullanıcının bundan yararlanabileceği anlamına geliyor.

Bu yeni aracı ekleyerek CMC, sitenin sadece ön sayfada yer alan varlıkların fiyatlarına bakmak yerine, insanların siteye katılımını artıracak daha bütünsel bir şekilde platformu kullanılmasını umuyor. Ayrıca, CMC web sitesinde daha iyi bir eğitim içeriği sunmaya hazır ve bu da insanları kripto ticareti konusunda eğitmek için kullanılacak. Carylyne Chan’a göre, bu yenilikle kripto sektörüne önemli bir katkı yapılacak.

En çok ziyaret edilen sayfaların FCA derecelendirmesi yüksek
Carylyne Chan, en yüksek FCA değerlendirmesi alan projelerin en çok ziyaret edilen sayfalar olduğuna inanıyor. Örneğin; Ripple (XRP), Bitcoin, Ethereum ve TRON en çok ziyaret edilen sayfaların bazıları ve hepsinin yüksek FCA derecelendirme var.

MarketWatch’ın genel müdürü Dan Shar, aynı zamanda kripto yatırımcılarının diğer piyasalardaki yatırımcılardan daha az bütünsel bir görüşe sahip olduklarını, çünkü genel olarak bilgiden yoksun olduklarını belirtiyor. Ayrıca genel müdür, CoinMarketCap’a gelen bu yeniliğin, yatırımcıların öğrenerek alım satım becerilerini geliştirmeye başlamaları için önemli bir fırsat olduğunu belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Bitcoin Dünyasının Kalbi CoinMarketCap’tan Dikkat Çekici Yenilik appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Dünyasının Kalbi CoinMarketCap’tan Dikkat Çekici Yenilik - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Varlıklarınızı Koruyun: En Güvenilir 7 Bitcoin Cüzdanı Bitcoin’e ilaveten Haziran ayında umut vadeden 5 kripto para Bitcoin 7.200 Dolara Düştü! En Büyük 5 Bitcoin Borsasının Varlık Toplamı, JP Morgan’ın %1’i Etmiyor Tarih tekerrür ederse, bu grafik Bitcoin (BTC) boğalarını uyandıracak ”Bitcoin 20.000 Doları 2019 Sonunda Görecek”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır