Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Waves ve ChainLink, Bithumb Listelenme Duyurusu Sonrası Sıçrama Yaptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Waves ve ChainLink, Bithumb Listelenme Duyurusu Sonrası Sıçrama Yaptı
Waves ve ChainLink, Bithumb Listelenme Duyurusu Sonrası Sıçrama YaptıGüney Kore‘nin en büyük kripto para borsalarından birisi olan Bithumb, bugün gerek kendi resmi sayfası gerek de kendi resmi Twitter adresinden yaptığı duyuruda, Waves ve ChainLink‘i listeleyeceğini duyurdu.

Waves (WAVES) ve ChainLink (LINK), söz konusu duyurudan bir kaç saat sonra, sırasıyla %10 ve %20 üzerinde sıçrama yaptı. Güney Kore borsası söz konusu duyuruyu sabah saatlerinde yaptı ve Moskova merkezli merkeziyetsiz kripto para projesi Waves, sadece 15 dakikada 2.16 dolardan 2.41 dolara yükseldi. Daha sonra ufak bir düzeltme yaşayan Waves 2.34 dolara, ondan sonra ise basın saatine göre sahip olduğu 2,21 dolara geriledi ancak hala yeşil görüntüsünü korumakta.

Bithumb Waves’in yanı sıra, madenciliği yapılamayan ERC20 token projesi ChainLink için de ciddi bir fiyat artışı sağladı. LINK duyuru yapılmadan önce 0.28 dolardan el değiştirirken, duyurunun yapılmasının ardından 0.34 dolara kadar çıktı ve %22.47’lik bir sıçrama yaptı. Şu an aynı Waves gibi bir miktar düzeltme yaşayan LINK, basın saatine göre sahip olduğu %10.64’lük artış ile, 0.317 dolardan işlem görmekte.

Bithumb iki kripto para biriminin trading paritesi olarak ilk ülkenin itibari parası won’u sunacak. Waves ve LINK için trading hizmetleri 24 Eylülde açıklacak olsa da, para yatırma işlemleri 20 Eylül tarihinden itibaren yapılabilecek.

Waves ve ChainLink, Bithumb Listelenme Duyurusu Sonrası Sıçrama Yaptı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Waves ve ChainLink, Bithumb Listelenme Duyurusu Sonrası Sıçrama Yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

4091 dolardan 383 dolara – Bitcoin Cash’in hazin hikayesi EOS dApp Kullanımında Ethereum’a Tozunu Yutturdu! Ripple Güneydoğu Asya pazarı için İnstaRem ödeme hizmetleri ile anlaştı Bitcoin Madencilik Devi, Fiyatların ”Dip Seviyeyi” Bulmasını Kutlamak İçin, Kısa Süreli İndirime Gitti! Tether’in Piyasa Hakimiyeti, Son 3 Yılın En Düşük Seviyesine Geriledi Dünyaca Ünlü Bankanın Yöneticisi: Ripple’ın Sınır Ötesi İşlemlerde Rakibi Yok

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır