Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver’den Hard Fork Açıklaması

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin.com CEO’su Roger Ver’den Hard Fork Açıklaması
Bitcoin.com CEO’su Roger Ver’den Hard Fork Açıklaması

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, Bitcoin Cash hard forkunun bir fork değil güncelleme olduğu iddiası ile tepki çekti. Hard fork sonraısnda tüm kripto para borsalarında kayıplar en üst seviyeye ulaşmış, fiyatlar en düşük seviyelerine gerilemiş ve rekor kırılacak olduğu beklentileri bir anda ortadan yok olmuştu. Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, ise bunun sorumlusunun kendisi olmadığını ve kripto paralar konusunda oldukça fazla piyasanın kendisini tanıdık isimlerden birisi olduğunu, bu konuda sorumlu olan tarafın Bitcoin Cash SV ekibi olduğu ve tartışmaların tamamının SV ekibince başlatıldığını iddia etmişti.

Roger Ver: Ben suçlu değilim
Kripto para birimi Bitcoin Cash ve diğerlerinin fiyat kayıpları ve düşüşlerinden kendisinin asla suçlu tutulamayacak olduğunu açıklayan ve fiyat düşüşlerinin kendisi dolayısı ile ortaya çıkmadığı gibi hard forkun bir güncelleme olduğunu iddia eden Ver, kripto para birimlerinin fiyatlarının tekrar yükselmeye başlamasının bir kanıt olarak sunulabileceğini açıkladı. Bitcoin Cash hard forku sonrasında piyasada yaşanan bir takım düşüşler geri dönülemez olarak büyük hasar yaratmış ve tahribatın en üst seviyeye çıktığı artık yatırımcı kişiler tarafından kabul edilmeye başlamıştı.

Henüz yatırımcılar kripto para fiyatlarındaki düşüşlerden dolayı oldukça fazla zarar içerisinde iken, bir süre sonra başlayan yükselmeler 2 gündür devam ettiğinden bir sakinlik mevcut. Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, ise bu sakinliğin süresini iyi yakalayarak kendisini aklayabilecek olduğu açıklamalara tekrar başlamış. Bitcoin Cash hard forkunun piyasadaki kayıpların en büyük sorumlularından olduğu ve piyasada kayıplar yaşanmasına asıl sebep olan etkenin Roger Ver olduğu konusunun unutulup unutulmayacak olduğu ise meçhul. Piyasa tam 700 milyar doları aşan kayıpları bu süreçte görmüş ve 13 ayı geçen en büyük fiyat düşüşleri bu süre içerisinde yaşanmıştı. Bu ise yatırımcılar üzerinde oldukça büyük bir baskıya sebep olmuştu.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver’den Hard Fork Açıklaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

JPMorgan’ın Kullanacağı Kripto Para Modeli, Başka Banka Tarafından ‘Zaten’ Kullanılmakta! Bitcoin’e (BTC) 5 Yıl Önce 1000 Dolar Yatırsaydın Bugün Kaç Doların Olurdu? Hard Fork İzleri Piyasadan Silinmeye Yakın! Japonya Finansal Denetçisi, Hacklenen Kripto Para Borsasının ”Cezasını Kesti” Bitcoin Evanjelisti Mike Novogratz’tan Bitcoin Fiyatında Konsolidasyon Tahmini Bitcoin Nihayet Yönünü Buldu. BTC 6.128 Doları Gördü.

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır