Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash’in Yanı Sıra, Bitcoin SV’de Artışı Sürdürüyor! Yükseliş Yüzde 30 ve Üstüne Çıktı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash’in Yanı Sıra, Bitcoin SV’de Artışı Sürdürüyor! Yükseliş Yüzde 30 ve Üstüne Çıktı
Bitcoin Cash’in Yanı Sıra, Bitcoin SV’de Artışı Sürdürüyor! Yükseliş Yüzde 30 ve Üstüne Çıktı

2/2


2/2


Kripto para piyasası geçtiğimiz iki gündür boğaların sarhoşluğunu yaşamakta ve piyasa hacmine göre top 10 arasında yer alan kripto para birimlerinin hepsi (Tether hariç) çift haneli yükseliş gördü. Lider kripto para birimi Bitcoin‘in 4.200 dolara kadar dayanması bir çok alt koini beraberinde yükseltse de, Bitcoin Cash top 10 içerisindeki bir çok kripto para birimini adeta sildi süpürdü.


Boğalar gelmeden önce 90 dolar altına kadar gerileyen BCH, basın saatine göre %50’lik bir yükseliş ile 203 dolardan işlem görmekte. Kasım ayında yaşanan hard fork ve ağ bölünmesi sonrası yeni bir kripto para birimi olarak piyasaya giriş yapan Bitcoin SV de, rakibi BCH’den hiç geri kalmıyor ve o da top 10 arasında en sert yükselişlerden birisini yaşıyor.

Bitcoin SV basın saatine göre %31’lik bir yükselişe sahip ve dokuzuncu sıradan yedinci sıraya kadar çıkmayı başardı. 2 milyar dolarlık toplam piyasa hacmini geçmeyi başaran Bitcoin SV, 117 dolardan işlem görüyor ve biraz daha yükseliş yaşar ve toplam piyasa hacmine 300 milyon dolar daha eklerse, Stellar Lumens’i yerinen edip altıncılığa yükselebilir.

Özellikle geçtiğimiz ay içerisinde bir çok top 10 kripto para birimi yer değiştirmiş ve bu esnada çok kısa bir süre de olsa Bitcoin SV 4. sıraya kadar çıkmıştı. ‘Flippening’ olarak tabir edilen olayda, Bitcoin SV 4. sıraya çıkarken, Bitcoin Cash ise onun yerine 8. sıraya kadar gerilemiş, ancak daha sonra tekrardan eski yerini kapmayı başarmıştı.

Bitcoin Cash’in Yanı Sıra, Bitcoin SV’de Artışı Sürdürüyor! Yükseliş Yüzde 30 ve Üstüne Çıktı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash’in Yanı Sıra, Bitcoin SV’de Artışı Sürdürüyor! Yükseliş Yüzde 30 ve Üstüne Çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İran Kripto Paraları Resmi Bir Endüstri Olarak Tanıyor Bitcoine Büyük Destek ABD’li kongre üyesinden çarpıcı Bitcoin yorumu: Çok büyüyecek Singapur’da 78.000 Dolarlık Kripto Para Hırsızlığı! Milyarlarca Dolarlık Bitcoin Gönderildi! Bitcoin 0,86% artışla 9.231,6 seviyesinin üzerine çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır