Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin, Circle’ın Poloniex’i 400 milyon dolara satın almasıyla birlikte yükseldi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin, Circle’ın Poloniex’i 400 milyon dolara satın almasıyla birlikte yükseldi
Bitcoin, Circle’ın Poloniex’i 400 milyon dolara satın almasıyla birlikte yükseldi

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin fiyatları Salı günü Circle’ın Poloniex’i satın almasının ardından 11 bin dolar seviyesine yaklaştı.

Bitcoin 10,22% değer kazanarak 10.651 dolara kadar yükseldi. Kripto para, dün gece 10.140 dolara kadar gerilemişti.

Goldman Sachs (NYSE:GS) tarafından desteklenen Circle, Pazartesi günü Poloniex borsasını 400 milyon dolara satın aldığını belirtti.

Kripto paralar, Güney Koreli yetkililerin kripto paraların düzenlenmesi ile ilgili kararsızlıklarından etkilendi. Hükümet Politika Koordinasyonundan Sorumlu Devlet Bakanı Hong Nam-ki, hükümetin sanal paralarla ilgili bir karara henüz varmadığını belirtti.

Bu sırada dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock, yatırımcıların kripto para yatırımını sadece her şeylerini kaybetmeyi göze aldıkları takdirde düşünmeleri gerektiği konusunda uyardı.

BlackRock Baş Yatırım Stratejisti Richard Turnhill, Bitcoin’in yatırım portföylerinde yer almak için fazla genç olduğunu belirtti.

Diğer yandan Ethereum 2,81% artışla 881,12 dolara yükseldi. Ripple 3,64% artışla 0,9386 dolara yükselirken Litecoin 218,11 dolardan işlem görüyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin, Circle’ın Poloniex’i 400 milyon dolara satın almasıyla birlikte yükseldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Kurucu Ortağı Lubin: Paranın Evriminde Bir Sonraki Durak Kripto Paralar Yine Aynı Hikaye: Hakkında Methiyeler Dizilen GRIN, Bir Gün İçinde Yüzde 97 Düştü Bu Rapora Göre Bitcoin 100.000 Dolar Olsa Bile Altcoinler Asla Tüm Zamanların En Yükseğine Ulaşamayacak Bir Sonraki Bitcoin Boğa Koşusunu Ne Tetikler? Bitcoin’de çöküş başladı! İşte ünlü analistlerin yeni BTC tahminleri Bitfinex’den kaçış devam ediyor, 700.000 Ethereum ve 17.000 Bitcoin daha borsayı terk etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır