Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su Twitter’da Bir Anket Yaptı: Boğa Piyasasında mıyız, Yoksa Ayı mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su Twitter’da Bir Anket Yaptı: Boğa Piyasasında mıyız, Yoksa Ayı mı?
Binance CEO’su Twitter’da Bir Anket Yaptı: Boğa Piyasasında mıyız, Yoksa Ayı mı?

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para piyasaları bir süredir yatay bir şekilde seyretmeye devam ederken, konuyla ilgili bir anket yapan Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun anket ile ilgili yorumları ve anketin sonuçları oldukça dikkat çekiciydi.

Zhao, kripto para sektörünün şu anda ayı piyasasında mı yoksa boğa piyasasında mı olduğu yönünde kripto para takipçilerine yönelik bir anket yaparken, ankete 16 bini aşkın kişi katıldı.

Katılımcıların yüzde 64’ü şu anda sektörün bir ayı piyasası sürecinden geçtiğini ifade ederken, buna karşın kalan yüzde 34’e göre ise şu anda kripto paralar bir boğa piyasasının içinde yer alıyor.

Anket ile ilgili olarak yorumlarını ifade eden bir tweet atan Zhao ise, yatırımcı psikolojisine değindi. Zamanlamanın kritik olduğuna değinen usta isim, şunları yazdı:

”Yanılma payını bırakmak ile birlikte, benim fikrim tam olarak şöyle: Tüm oylar ayı piyasası yönüde gelseydi o zaman işlerin artık terse döneceğini düşünürdüm. Tüm oylar aksi şekilde boğa yönünde gelseydi o zaman da işin artık ‘balon’ noktasına geldiği fikrine kapılırdım. Boğalara gelecek ufak bir oy ise piyasanın şeklinin değiştiğini ifade ederdi. Eğer yüzde 50/50 olursa o zaman da geçmiş trendlere bakardım. Ancak elbette her zaman en önemli olan şey, zamanlamadır.”

Zhao’nun yaptığı bu ankete göre kripto para piyasaları yatırımcıları şu anda ayı sezonunda olduğumuzu düşünüyor. Bakalım market psikolojisi, Bitcoin’in önümüzdeki dönem fiyat hareketlerinde nasıl bir rol oynayacak?

Binance CEO’su Twitter’da Bir Anket Yaptı: Boğa Piyasasında mıyız, Yoksa Ayı mı? isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su Twitter’da Bir Anket Yaptı: Boğa Piyasasında mıyız, Yoksa Ayı mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bloomberg: Bitcoin’de teknik sinyaller parlak bir görüntü çiziyor Bitcoin’in 2018’deki En Önemli Etkinliği Neydi? Ayı Piyasası, 10. Yıl Dönümü, Bakkt ve Daha Fazlası… CME Group Yöneticisi: Ayı Piyasası İçin Bitcoin Vadeli İşlemlerini Suçlamayın İşte ünlü analist ve uzmanların en güncel Bitcoin tahminleri Kripto para eleştirmeni yaptığı Bitcoin tahmini ile tepki çekti Korkutucu İddia: Altcoin’ler Çift Dip Yapabilir!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır