Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash’in Ünlü İsmi Roger Ver, Hard Fork ve Blok Boyutu Hakkında Konuştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash’in Ünlü İsmi Roger Ver, Hard Fork ve Blok Boyutu Hakkında Konuştu
Bitcoin Cash’in Ünlü İsmi Roger Ver, Hard Fork ve Blok Boyutu Hakkında Konuştu9 Kasım tarihinde yayımlanan bir videoda konuşan Bitcoin.com CEO’su ve kripto para dünyasının önemli isimlerinden Roger Ver, BCH topluluğu içerisinde yaşanan ağ bölünmesi ve diğer meseleler hakkında konuştu. Ver konu hakkındaki düşüncelerinin yanı sıra, önerilerini ve eleştirilerini de ifade etti.

Ver’e göre blok boyutu meselesi hash rate’i kontrol eden madenciler gibi topluluktan kimsenin bir görüş ifade etmek istemeyeceği bir yöne doğru ilerledi ve bu belirsizliği arttırıyor. Ver bunun yanı sıra ekosistem içerisindeki durum hakkında bildiklerini paylaştı ve madencilerin şu an için daha büyük blok boyutu lehine pozisyon aldığını aktardı:

”Büyük blocker’lar (büyük blok boyutu taraftarları) hash rate’in çoğunluğunu oluşturuyor olsa bile, – bir noktada %50’dan fazlasına sahiplerdi – hala bir tarih belirleme konusunda korkuyorlar. Tamamdır işte bu bizim daha büyük blok kazacağımız tarih demeye çekiniyorlar. Bunların hepsinin korkmasının sebebi ise bizim şu an olduğumuz noktanın ta kendisi.”

Ver bunun yanı sıra kendi tweet’lerinden birisini göstererek, dolaylı yoldan Craig Wright hakkında da açıklamalarda bulundu:

”İlginç olan şey ise, mevcut yasalar altında herhangi bir borsanın, madencinin veya geliştiricinin bir sistem altında DSV isimli lekeli koini kullanacak olması bir suç işlemeye girer. İstediğiniz kadar ”izinsiz” diyebilirsiniz ancak suç ve ceza kanununu ihlal edecek izne sahip değilsiniz.”

Çok konuşulan Bitcoin Cash hard fork’u planlanana tarihe göre 15 Kasım‘da yapılacak ve olayların o tarihten sonra iyice kızışması bekleniyor.

Bitcoin Cash’in Ünlü İsmi Roger Ver, Hard Fork ve Blok Boyutu Hakkında Konuştu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash’in Ünlü İsmi Roger Ver, Hard Fork ve Blok Boyutu Hakkında Konuştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin rotası belli oldu: Analistler ve CNBC’si ne diyor? Bitcoin ve Ripple balinaları hareketlendi: Milyonlarca dolar değerinde kripto para taşınıyor! Yasal Uzmanın Görüşü: ‘İngiltere’de Kripto Paraları Düzenlemek İki Yıl Sürebilir’ Facebook, Kripto Parası ile Bitcoin’i Değil ABD Dolarını Değiştirmek İstiyor CFTC’den mesaj: Ether vadeli işlem sözleşmelerini onaylamaya hazırız Ripple (XRP) gemisinden şimdilik inme zamanı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır