Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash’e İlgi Ethereum Dolayısı İle Azalabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash’e İlgi Ethereum Dolayısı İle Azalabilir
Bitcoin Cash’e İlgi Ethereum Dolayısı İle Azalabilir

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin Cash hard forkundan sonra aradan geçen uzunca bir süreye rağmen değerini çok arttıramadı ve fiyatı neredeyse hep sabit belirli oranlarda değişti. Kripto para piyasalarının alışkın olmadığı olayların yaşandığı 2018 yılında yatırımcıların tercihleri arasında olan Bitcoin Cash, bu sene ise Ethereum hard forku dolayısı ile ilgi ve yatırımcı kaybına uğrayabilir.

Milyonlarca insanın hayalini süsleyen kripto paraların riskli olarak görmesine rağmen güvenerek yatırım yaptıkları Bitcoin Cash’in ilgi kaybetmesi piyasada belirli bazı risklerin artmasına ve piyasa fiyatının düşmesine sebep olabilir. Yatırımcılar, piyasada Ethereum’un daha fazla değer kazanabilecek olduğunu ve piyasa hacminin daha fazla artarak Bitcoin Cash’ten Ethereum’a geçen yatırımcı sayısının artış kazanabilecek olduğunu düşünüyorlar.

Ethereum’a ilgi artabilir
Ethereum’a yönelik olarak ilginin artabilecek olduğu, fiyatların artması durumunda BTC’nin ETH ile birlikte piyasada tekrar en fazla tercih edilen 2 kripto para birimi olarak güçlerini sağlamlaştırabilecek oldukları bilinen bir gerçek. Ethereum hard forkundan sonra yaşanacaklar piyasada beklenmedik etkiler yaratabilir ve bu etkiler oldukça kritik sonuçlar ve beklenmedik yaratabilir.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash’e İlgi Ethereum Dolayısı İle Azalabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Japon Devi SBI Holdings, Kripto Para Cüzdan Uygulaması BRD’ye 15 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı! Hack sonrası TRON kurucusundan Binance hamlesi geldi Vitalik Buterin’den Güney Kore’ye çarpıcı Bitcoin açıklaması ”Tüm Kripto Paraları Müşteri Talebine Göre Listeliyoruz” Kripto Para Piyasası Yeşil Bir Tablo Çizmeye Başladı – Bitcoin 3.500 Dolar Üzerine Çıkabilecek Mi? Meltem Demirors’den Bitcoin öngörüsü geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır