Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash, TRON ve Ripple haber özeti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash, TRON ve Ripple haber özeti
Bitcoin Cash, TRON ve Ripple haber özeti

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin Cash, TRON ve Ripple haber özeti sizler için derlendi. Geçtiğimiz hafta, Bitcoin Cash, TRON ve Ripple hakkında çok olumlu gelişmeler oldu. Şimdi bunlara bakalım.

Bitcoin Cash, TRON ve Ripple haber özetiBu hafta Bitcoin Cash uçtu desek doğru olur. Çok fazla değer kazandı ve yatırımcılar gelecek konusunda biraz daha iyimser oldular. Elbette Bitcoin Cash, 2000 dolarlık hedefe doğru ilerlemiyor. Ancak yukarı doğru hareketler sadece iyi haberlerden dolayı olabilir mi?

“1 Kasımdan bu yana, Bitcoin Cash, önde gelen iki kripto borsası olan Binance ve Coinbase‘in, 15 Kasımdaki Bitcoin Cash çatalına desteklerini açıklamasından dolayı %45’lik bir ralli gerçekleştirdi. Web sitesinde, Coinbase, çatalın ardından birkaç uygun zincirin devam edeceğini belirtti. Coinbase, müşterilerin her zincirdeki fonlarına erişebilmelerini sağlayacak.”

Sert bir çatal ortaya çıktığında, çatal sahipleri her iki kripto parayı da almaya hak kazanırlar. Ancak, kripto paralar bir borsada tutulursa, bu borsa, kullanıcıların her iki kripto parayı da çekmelerine izin vermek için her iki protokolü de kabul etmelidir.”

TRON bu haftayı nasıl geçirdi?Bu hafta, TRON‘un günde 1 milyondan fazla işlemi düzenli olarak gerçekleştirdiği ortaya çıktı. TRON’un TRON ana ağına geçmesinin ana nedenlerinden biri de TRON‘un Ethereum‘un ölçeklenebilirlik sorunlarını aşmak istemesidir.

“Bu yeni günlük işlem sayısıyla, TRON’daki geliştiricilerin bu trendi mümkün olduğu kadar uzatmaya ihtiyaçları olacağı öne sürülüyor. Diğer projelerden farklı olarak, ağın gelecekte daha fazla büyüme için imkanlarının olduğu görülmektedir. İşlem maliyetleri, ortalama 0.02 $ seviyesinde seyrediyor. Bitcoin‘in şu andaki ücreti 0.4 dolar, Ethereum’un işlem ücreti ise 0.19 dolar seviyesinde seyrediyor.”

Bu hafta Ripple’a ne oldu?XRP, bu hafta içinde Ripple ve çevresindeki bazı önemli gelişmeler sonucunda olumlu hareketler kaydetti. XRP, özellikle son zamanlarda haberlere duyarlı görünüyor. XRP’nin, xRapid’e başlama tarihi olan bir haberle% 100’ün üzerine nasıl çıktığını hatırlayın. Volatilitesi yüksek kripto para birimi, oldukça uysal bir yıl geçirdikten sonra nihayetinde önemli ilerlemeler yapıyor.

“XRP bir kere daha manşetlere çıkıyor ve bu kez fiyatının yanı sıra pazardaki bir yeri de gözden geçiriyor. Son zamanlarda, popüler kripto para biriminin hem kısa hem de uzun vadeli geleceğine dair birçok dedikodu oldu. Haftanın başında, Apple (NASDAQ:AAPL) Pay’taki bir seçenek olarak kullanılması ile XRP’nin, Wirex tarafından destekleneceği haberi geldi.

Birçok yatırımcı, fiyatın daha da yükselmesini bekliyor ve XRP’nin son noktasını bu yılın sonuna kadar 10-15 $ seviyesine getiren analistler var! ”

Diğer haberlerimiz için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash, TRON ve Ripple haber özeti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

VakıfBank, Blockchain Türkiye Platformu’na Katıldı! Araştırma: Facebook’un Kripto Para Birimi Demografik Sıkıntılar Yaşayacak! Blockchain Tabanlı Oyun CryptoKitties’in Yaratıcısı, Şimdiye Kadar Günlük Aktif Kullanıcıdan 75.000 Dolar Kazandı! Çin yeniden uyanıyor: Bitcoin’de risk iştahı tırmanıyor Çin Neden Kripto Para Baskısı Uyguluyor? Business Insider: Bu tarihlerde Bitcoin’e yatırım yapanlar kazandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır