Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Fiyat İyileşmelerinin Devam Etmesiyle Yükseliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Fiyat İyileşmelerinin Devam Etmesiyle Yükseliyor
Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Fiyat İyileşmelerinin Devam Etmesiyle Yükseliyor

© Reuters. © Reuters.

Investing.com – Dijital döviz bitcoin’in fiyatı Perşembe günü diğer kripto paralarla birlikte dijital döviz piyasasının yeniden toparlanmasıyla iyileşti.

Bitcoin saat 12.33’de Bitfinex borsasında 8.181,8$’dan ticaret görüyordu. Salı gününün 2 aylık en düşük değerinden yaklaşık 2.000$ toparlanarak iyileşme kaydetti.

Fiyat iyileşmeleri gerçekleşmiş olsa bile, bitcoin Şubat ayı için hala yaklaşık %20 kaybı geride bırakmış durumda bulunuyor.

Kazançlar Senato Bankacılık Komitesi’nin bir gün önce birçok yatırımcının korktuğu kadar düzenleme getirmediğini görüldükten sonra geldi.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ve Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu teknolojik gelişimde tüketicileri korumak için ağır yaptırımlardan kaçınacaklarını belirttiler.

Onların bu ifadesi Güney Kore ve Çin’deki kripto para borsalarındaki baskılardan sonra geldi.

Kripto para fiyatları Ocak ayının başlarından beri keskin düşüşler yaşıyor, hükümet ticarete yaptırımlar uyguladı ve majör bankalarına dijital döviz satın almak için kredi kartı kullanımını yasaklattı.

Fiyatlar ayrıca geçtiğimiz yıl dijital varlıklardaki nefes kesici yükselişinin yapay olup olmadığına dair endişelerden de nasbini alarak darbe yedi. ABD düzenleyicileri bitcoin fiyatlarını yapay bir yolla şişirildiği dedikodularını arşınlayarak Bitfinex borsasının dijital varlık Tether ise olan bağlantısını soruşturmaya başladı.

Diğer majör kripto paralar da yüksekten işlem görüyor. Ethereum Bitfinex borsasında %2,7 artarak 817,48$ oldu.

Ripple %1,0 kazanarak 0,74$’dan işlem gördü.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Fiyat İyileşmelerinin Devam Etmesiyle Yükseliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance CEO’sunun çarpıcı Bitcoin tahmini viral oldu Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Ayısal İvmenin Devam Etmesiyle Düşük Seyrediyor 15 Şubat Bitcoin fiyat analizi: BTC destek seviyelerine tutunma mücadelesinde Kraken Alt Yapı Sorunları Yaşıyor Warren Buffett, Bitcoin’i Kumara Benzetti ETP onayından sonra yeni ürün: SIX, Ethereum merkezli bir ETP başlattı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır