Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash SV Yakaladığı Yükselişi Korumakta Zorlanıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash SV Yakaladığı Yükselişi Korumakta Zorlanıyor
Bitcoin Cash SV Yakaladığı Yükselişi Korumakta ZorlanıyorBitcoin Cash hard fork’u sonrası Bitcoin Cash ağını Roger Ver ve Jihan Wu‘nun desteklediği ve liderliğini yaptığı Bitcoin Cash ABC‘ye kaptıran Bitcoin Cash SV, ayrı bir kripto para birimi olarak piyasaya giriş yaptığından beri sağlam bir yükseliş yakalamıştı.

Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright ve milyarder Calvin Ayre‘nin liderliğini yaptığı Bitcoin Cash SV, fork sonrası kazılan blok sayısında ABC’nin gerisine düşmüş ve en sonunda savaşı kaybetmişti. 27 Kasım tarihinden önce pek adından söz ettiremeyen Bitcoin Cash SV, geçtiğimiz Salı günü çok sert bir ivme yakaladı ve piyasa hacmi bakımından CoinMarketCap üzerinde yedinci sıraya kadar tırmandı.

Kripto para piyasasının tamamen yeşillendiği 28 Kasım tarihinde hala yükseliş göstermesine rağmen eskisi kadar güçlü gözükmeyen SV, yedinci sıradan dokuzuncu sıraya kadar geriledi.

Basın saatine göre 100 doların altını görmüş olan Bitcoin Cash SV, son 24 saatte %2.35 yükseliş elde etti ve toplamda 1.738 milyar dolarlık piyasa hacmine sahip. Bunun yanı sıra hemen arkasında yer alan Monero‘nun %12.65‘lik yükselişi yüzünden aralarındaki fark bir nebze kapanmış olsa da, Bitcoin Cash SV‘nin 10. sıraya düşmesi için 800 milyon dolara yakın bir değer kaybı yaşaması gerekiyor.

Fork öncesi Bitcoin Cash ABC ve Bitcoin Cash SV işlemlerini ilk açan borsalardan birisi olan Poloniex‘in gün içerisinde BCHSV yatırma ve çekme işlemlerini askıya alması da, Bitcoin Cash SV’ye etki eden faktörlerden birisi olarak gösterilebilir.

Bitcoin Cash SV Yakaladığı Yükselişi Korumakta Zorlanıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash SV Yakaladığı Yükselişi Korumakta Zorlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İtalya’daki Blockchain Yasa Tasarısı Onaylandı, Sıra Kriterleri Hazırlamakta Çalınan 23 milyon Ripple, önemli Bitcoin borsalarına taşındı Araştırma: 3 Londralıdan En Az 1 Tanesi Kripto Paralara Yatırım Yapmak İstiyor 5 Şubat Bitcoin analizi: BTC yatay hareketleri pozitif momentuma sahip Hubbard: Enerji Sektöründe Blockchain Devrimi Yaşanacak Bitcoin 10 Bin Dolar Sınırına Dayandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır